Pod pokličkou 2

Pod pokličkou 2 - Hana Porebská, | Dcparkrx.org

...ských nemocnic - Bolavé vzpomínky - 1 ... Pod pokličkou archeologie (4) ... . leden 2016 - 4. díl z cyklu Příběh mé maminky by Pod pokličkou českých nemocnic. 9:38. Soused pod pokličkou 1 díl A short documentary offers a unique look behind the scenes of the elite pair of floorball referees from the match of the Tipsport Superliga's 2018/2019 26th round (24/2/2019, 5:00 p.m.), in which ... Pod pokličkou. 1,007 likes · 91 talking about this. Vše na téma domácí vaření, peče ... Pod pokličkou — Česká televize ... . Vše na téma domácí vaření, pečení, smažení, grilování a tak podobně. Ohnivé kuře pod pokličkou - zábavná cooking show, u které nesmíte chybět! Ohnivý kuře pod pokličkou, 2. epizoda | Prima Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Jmenuje se více než příznačně Pod pokličkou a jeho tvůrci si jako jeho ústřední motto vybrali výstižné rčení: Do třiceti jíme, abychom žili, a od třiceti žijeme, abychom jedli. Každý díl si bere na paškál jednu základní potravinu, nebo skupinu potravin, se kterou se můžeme setkat v jídelníčku zd...

INFORMACE

AUTOR
Hana Porebská,
DIMENZE
5,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod pokličkou 2.pdf

POPIS

Báječný pokrm v nás většinou vzbudí snahu pídit se po receptu, vyzkoušet jej a mít stejný nebo ještě větší úspěch, proto i tato kniha obsahuje zajímavé a neobvyklé přípravy pokrmů. Především tu však najdete sdělení, která byste marně hledali v běžných souborech receptů nebo na obvyklých jídelních lístcích. V lístku zde předloženém můžete listovat jako v knihovně bohatě vybavené encyklopedickou literaturou, zodpovědět si nejrůznější otázky. Jako předkrm jsou nabízeny zajímavosti z historie, hlavní chod shrnuje důležité údaje k danému tématu, dezert se podává v podobě vědomostního kvízu. Nejsou opomenuty nápoje, které potěší, například pivo nebo víno. Dostanete odpověď na otázku, jak mohou pomoci jablka při nachlazení, alergiích, vysokém tlaku, artritidě. Luštěniny opravdu nejen přispívají k dobré náladě, ale dovedou chránit před zhoubným růstem buněk. A proč vlastně naše tělo miluje med? Čím vším jsou nám prospěšné olivy? Jaké jsou nejvhodnější doplňky rýžových pokrmů?... Jídelníček je seřazen abecedně, zaznamenává současnost i minulost, často pozoruhodnou. Víte, že cibule se pěstovala před pěti tisíci lety v Mezopotámii, hrušky znali už Etruskové, za svou dlouhověkost prý starozákonní Abrahám vděčil jogurtu, nebo že první zchlazené nápoje se zřejmě objevily na hostinách římského císaře Nra, který pro led k jejich přípravě vysílal do hor své otroky?

Chcete si přečíst knihu?Pod pokličkou 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Porebská,. Číst Pod pokličkou 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY