Mříže v ráji: Muslimské ženy v Evropě

Mříže v ráji: Muslimské ženy v Evropě - Magdaléna Frouzová | Dcparkrx.org

...Bolevecká v Plzni, knihovny Právnické fakulty UK v Praze, knihovny Fakulty právnické ZČU v Plzni ... Mříže v ráji - Magdaléna Frouzová | Databáze knih ... ... Mříže v ráji. Název: Mříže v ráji - muslimské ženy v Evropě. Autor: Magdaléna Frouzov ... Mříže v ráji (Muslimské ženy v Evropě) Magdaléna Frouzov á • Vyšehrad, 2006 . Okamžitý download. PDF. EPUB. MOBI. E-kniha. E-kniha. Okamžite na stiahnutie. O máločem se dnes mluví tolik jako o muslimech v Evropě - zpravidla ale v souvislosti s tématy, jako je terorismus, integrace a problémy soužití. ... M.FROUZOVÁ - Mříže v ráji (Muslimské ženy v Evropě . Kup teď 95 Kč s dopravou 150 Kč . ... Kniha Mříže v ráji - Magdaléna Frouzová | Dobré Knihy.cz ... . ... M.FROUZOVÁ - Mříže v ráji (Muslimské ženy v Evropě . Kup teď 95 Kč s dopravou 150 Kč . local_offer . Muži! Ženy! Zábavné partnerské testy Peaseovi 2004 . Kup teď 100 Kč s dopravou 170 Kč . local_offer . Žena v přechodu aneb ženou po celý život 1999 . Kup teď 100 Kč s dopravou 170 Kč . Popis předmětu keyboard_arrow ... M.FROUZOVÁ - Mříže v ráji (Muslimské ženy v Evropě Stav zboží Použité , Doba dodání (od obdržení platby) 2-3 dny , Opotřebení Nepoškozená , Vazba Měkká , Další informace Ilustrace, První vydání , Rok vydání 2006 , Počet stran 176 První díl se zaměřuje na náboženské systémy Blízkého a Středního Východu. V samostatných kapitolách jsou postupně vysvětleny judaismus, hinduismus, džinismus, budhismus, sikhismus, pársismus. ... Mříže v ráji (Muslimské ženy v Evropě) ......

INFORMACE

AUTOR
Magdaléna Frouzová
DIMENZE
4,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Mříže v ráji: Muslimské ženy v Evropě.pdf

POPIS

Kniha, jejíž editorkou je autorka úspěšné knihy "Závoj a džíny", přináší příběhy muslimských žen, které se narodily nebo strávily nějakou část svého života v Evropě. Ukazuje, jak rozličné jsou jejich životní styly, názory na svět, stupeň integrace, postoj k Evropě, a že je nemožné je považovat za homogenní skupinu. Zároveň skládá mozaiku mentalit a kultur evropských národů. O svém životě „muslimky v Evropě“ hovoří mezi jinými slavná módní návrhářka z Velké Británie, senátorka z Belgie, oběť dívčí obřízky z Rakouska, starší žena, která obětovala celý život v Německu boji za svou vlast, přítelkyně atentátníka z 11. září 2001, muslimka provdaná za Čecha, muslimská feministka, oběť nuceného sňatku a další. Mezi autorkami je i Petra Procházková, Amel Boubekeur nebo Imtaz Khaliq.

Chcete si přečíst knihu?Mříže v ráji: Muslimské ženy v Evropě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdaléna Frouzová. Číst Mříže v ráji: Muslimské ženy v Evropě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY