Prozodie, cesta i mříž porozumění: Experimentální srovnání příznakové prozodie

Prozodie, cesta i mříž porozumění: Experimentální srovnání příznakové prozodie - Jana Vlčková | Dcparkrx.org

...h jazycích. Zabývá se pozorováním projevů emocí a postojů, jako jsou radost, vztek, strach či nuda a zjišťováním záměn v jejich ... Ostatní - Odborné - Knihy - Prozodie, cesta i mříž ... ... ... Text, interpretace a aktuální percepce některých zvukových ztvárnění v Čapkově causerii Jak se dělá divadlo Chapter (PDF Available) · January 2013 with 27 Reads How we measure 'reads' Publikace se věnuje zvukové stránce jazyka mluvčích, kteří mají stejný nebo odlišný mateřský jazyk. Autorka zkoumá, v čem se shodují a liší prozódie češtiny, srbštiny, francouzštiny a maďarštiny. Nejprve se věnuje obecným prozo ... Experimentální | Slovník cizích slov ... . Autorka zkoumá, v čem se shodují a liší prozódie češtiny, srbštiny, francouzštiny a maďarštiny. Nejprve se věnuje obecným prozodickým pojmům, připomíná psychologické pojetí emocí a postojů a popisuje neutrální vyjadřování přízvuku, intonace či tempa v ... Prozodie, cesta i mříž porozumění Experimentální srovnání příznakové prozodie Autor: Jana Vlčková Publikace se věnuje zvukové stránce jazyka mluvčích, kteří mají stejný nebo odlišný mateřský jazyk. Autorka zkoumá, v čem se shodují a liší prozódie češtiny, srbštiny, francouzštiny a maďarštiny. ... Prozodie, cesta i mříž porozumění ... publikuje autorka výsledky náročného experimentálního srovnání příznakové prozódie ve sledovaných jazycích. Zabývá se pozorováním projevů emocí a postojů, jako jsou radost, vztek, strach či nuda a zjišťováním záměn v jejich identifikaci, ke kterým může dojít při ... Objednávejte knihu Prozodie, cesta i mříž porozumění v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Bohdana Kerbachová, Alchymie světla - Experimentální tvorba Petra Skaly, Prácheňské muzeum v Písku, 2017; Robert Saudek, Experimentální grafologie, Aventinum, 1928; Jana Vlčkov...

INFORMACE

AUTOR
Jana Vlčková
DIMENZE
7,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Prozodie, cesta i mříž porozumění: Experimentální srovnání příznakové prozodie.pdf

POPIS

Publikace se věnuje zvukové stránce jazyka mluvčích, kteří mají stejný nebo odlišný mateřský jazyk. Autorka zkoumá, v čem se shodují a liší prozódie češtiny, srbštiny, francouzštiny a maďarštiny. Nejprve se věnuje obecným prozodickým pojmům, připomíná psychologické pojetí emocí a postojů a popisuje neutrální vyjadřování přízvuku, intonace či tempa v jednotlivých jazycích. V druhé, praktické části práce, doplněné rozsáhlým přílohovým materiálem, publikuje autorka výsledky náročného experimentálního srovnání příznakové prozódie ve sledovaných jazycích. Zabývá se pozorováním projevů emocí a postojů, jako jsou radost, vztek, strach či nuda a zjišťováním záměn v jejich identifikaci, ke kterým může dojít při komunikaci, v níž mluvčí nerozumí danému jazyku.

Chcete si přečíst knihu?Prozodie, cesta i mříž porozumění: Experimentální srovnání příznakové prozodie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Vlčková. Číst Prozodie, cesta i mříž porozumění: Experimentální srovnání příznakové prozodie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY