Psychologická diagnostika dospělých

Psychologická diagnostika dospělých - Mojmír Svoboda | Dcparkrx.org

...na otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Psychodiagnostika dospělých od 460 Kč - Heureka.cz ... . ... Publikace, která vychází ze starší knihy M. Svobody Psychologická diagnostika dospělých, komplexně pojednává o psychodiagnostice dospělých. V první části uvádí stručný přehled hlavních metodologických požadavků, věnuje se etickým otázkám psychodiagnostické činnosti, pojednává též o psychologické diagnostice ... Objednávejte knihu Psychologická diagnostika dos ... Psychologie | Psychodiagnostika dospělých | Nakladatelství ... ... ... Objednávejte knihu Psychologická diagnostika dospělých v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Psychologická diagnostika dospělých . Mojmír Svoboda; Mojmír Svoboda . 4,7 . Sledovať autora . Medicína Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Portál, 1999. Vydavateľstvo Portál, 1999. Psychodiagnostika je základním pracovním nástrojem psychologů v mnoha oblastech praxe i výzkumu. ... KATALOGIZACE V KNIZE - NÁRODNÍ KNIHOVNA ČR Svoboda, Mojmír Psychologická diagnostika dospělých / Mojmír Svoboda. — Vyd. 4., V nakl. Portál 3. ... Psychologicka diagnostika dospelych ... Psychologická diagnostika dospělých 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Buďte první, kdo ohodnotí "Psychologická diagnostika dospělých; Svoboda Mojmír" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Psychodiagnostika je základním pracovním nástrojem psychologů v mnoha oblastech praxe i výzkumu. Slouží např. určení stupně vývoje jedince a zjištění příčin případných ... Publikace, která vychází ze starší knihy M. Svobody Psychologická diagnostika dospělých, komplexně pojednává o psychodiagnostice dospělých. V první části uvádí stručný přehled hlavních metodologických požadavků, věnuje se etickým otázkám psychodiagnostické činnosti, pojednává též o psychologické diagnostice ... Psychologická diagnostika dospěl...

INFORMACE

AUTOR
Mojmír Svoboda
DIMENZE
4,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologická diagnostika dospělých.pdf

POPIS

Psychodiagnostika je základním pracovním nástrojem psychologů v mnoha oblastech praxe i výzkumu. Slouží např. určení stupně vývoje jedince a zjištění příčin případných odchylek vývoje, individuálních zvláštností osobnosti, psychologické prognózy aj. Význam psychologické diagnostiky v řadě oborů lidské činnosti stále roste. Publikace, která si už v prvním vydání získala velkou oblibu mezi studenty i psychology v praxi, popisuje východiska a zásady diagnostiky a především několik set metod pokrývajících širokou škálu zjišťovaných charakteristik. Pro druhé vydání ji autor rozšířil a doplnil o informace o některých nových nebo inovovaných testech.

Chcete si přečíst knihu?Psychologická diagnostika dospělých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mojmír Svoboda. Číst Psychologická diagnostika dospělých Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY