Viscerální terapie

Viscerální terapie - Jean - Pierre Barral, | Dcparkrx.org

...áře, z Vojtovy reflexní terapie, senzomotorickou stimulaci či prvky z jógy ... Viscerální terapie. Co to je? ... . Též se věnuje skupinovému cvičení pro zdravá záda a zlepšení kondice. zapůjčení terapeutického materiálu a pomůcek (dle typu terapie) poskytnutí terapeutického materiálu v rámci terapií, při kterých je tento materiál používán; speciální terapeutické postupy nehrazené ze zdravotního pojištění (viscerální a neurální manipulace, osteopatie, manuální lymfodrenáž) Při aplikaci viscerální manipulace se proto nepracuje pouze s místem bolesti, ale diagnostikuje se tělo jako celek a hledá se prvotní příčina obtíží. Neurální manipulace Cílem terapie je znovu obnovit optimální pohyblivost ... Rehabilitace Kinesis - Holešov | rehabilitacekinesis.cz ... . Neurální manipulace Cílem terapie je znovu obnovit optimální pohyblivost a funkci nervů. masÁŽ vnitŘnÍch orgÁnŮ bŘicha (viscerÁlnÍ masÁŽ) Jedná se o masáž vnitřních orgánů břicha přes jeho přední stěnu. Většina lidských nemocí vzniká kvůli poruchám látkové výměny, k níž ve většině případů dochází ve vnitřních orgánech. Viscerální manipulace je jemná manuální terapie, která ovlivňuje napětí vnitřních orgánů a jejich závěsných aparátů. Vnitřní orgány nejsou v břišní dutině uložené volně, ale jsou zavěšené ve vazivových obalech (fasciích) a připevněné pomocí vazivových snopců k jiným strukturám. Viscerální terapie není náhradou či alternativou západní medicíny, ale stejně jako manuální medicína rozšiřuje její diagnostické a terapeutické možnosti. Stejně jako každý, kdo zná noty, nemůže být klavírním virtuosem, tak i zde potřebuje terapeut nejen znalosti, ale i jistou dávku talentu....

INFORMACE

AUTOR
Jean - Pierre Barral,
DIMENZE
3,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Viscerální terapie.pdf

POPIS

Kniha Viscerální terapie (Viscerální manipulace) je prvním krokem ke zcela novému druhu terapie, jež je primárně cílena na manuální ošetření funkčních poruch vnitřních orgánů a jejich závěsného systému. Stejně významná je ovšem i v terapii pohybového aparátu, pokud primární příčina leží v oblasti vnitřních orgánů a fascií, což se stává častěji, než si mnoho terapeutů vůbec dokáže představit. Viscerální terapie není náhradou či alternativou západní medicíny, ale stejně jako manuální medicína rozšiřuje její diagnostické a terapeutické možnosti.

Chcete si přečíst knihu?Viscerální terapie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean - Pierre Barral,. Číst Viscerální terapie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY