Lži za války a v míru: Tajná moc tvůrců veřejného mínění

Lži za války a v míru: Tajná moc tvůrců veřejného mínění - Viktor Farkas | Dcparkrx.org

...1 V nakladatelství Mladá fronta v roce 2006 vyšla velmi zajímavá kniha od Viktora Farkase Lži za války a v míru aneb Tajná moc tvůrců veřejného mínění ... Viktor farkas - Lzi za valky a v miru - Warez Fórum WAR4ALL ... . Kniha Viktora Farkase předkládá čtenáři pohled do zákulisí tvorby veřejného mínění a především do zákulisí mediální a politické manipulace, upozorňuje Rudolf ... V dnešním pokračování - Střípky paradoxů si dovoluji hned v úvodu odkaz na knihy: Lži za války a v míru.Tajná moc tvůrců veřejného mínění, autora Viktora Farkase, kterou vydala Mladá fronta v roce 2006 (Originál: Lügen in Krieg und Frieden.ISBN 80-204-1357-X ... Lži za války a v míru Tajná moc tvůrců veřejného mínění ... ... .Tajná moc tvůrců veřejného mínění, autora Viktora Farkase, kterou vydala Mladá fronta v roce 2006 (Originál: Lügen in Krieg und Frieden.ISBN 80-204-1357-X) a 237 stránkovou knihu Novičok - Případ Sergeje a Julije Skripalových, autora 21 výzkumných zpráv, 12 ... Lži za války a v míru Tajná moc tvůrců veřejného mínění. • Romány a novely • Viktor Farkas • Mladá fronta • 2006/03. Kniha Viktora Farkase Lži za války a v míru předkládá čtenáři pohled do zákulisí tvorby veřejného mínění a především do zákulisí viac ... Seznam knih, které jsou zásadní pro pochopení našich moderních dějin a současného stavu západní společnosti +420 245 007 128 Dukelských hrdinů 359/21, Praha 7 Holešovice pondělí—pátek 8:00—20:00 Viktor Farkas, novinář, autor literatury faktu, a odborník na komunikaci, ve své knize „Lži za války a v míru. Tajná moc tvůrců veřejného mínění" (1) předkládá pohled do zákulisí tvorby veřejného mínění a především do zákulisí mediální a politické manipulace. Na desítkách Čím rychleji se blíží 70. narozeniny NATO (4.4.1949) - své 70 té mám již dávno za sebou, tím více a silněji dostávám pocit, že magická hranice 2% HDP na obranu byla již dávno dosažena. Proč, když nevím, jaké jsou skutečné výdaje na zbrojení a ochranu v ČR a ve světě? Vím ze zkušenosti a srovnávání... Lži za války a v míru : tajná moc tvůrců veřejného mínění: Mythos Informationsgesellschaft was wir aus den Medien nicht erfahren: Nechte nás vyrábět lidi: Nemilosrdná moc je ve hře celý svět? Neviditelné fronty představ si, že je válka a nikdo si toho nevšiml: Nevysvětlitelné záhady: Niewytłumaczalne zjawiska Informace a přehled knih uživatele okularo. ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze. Lži za války a v míru tajná moc tvůrců veřejného... 599 Kč 7 poptávek Nechte nás vyrábět lidi 25 Kč Nechte nás vyrábět lidi od 55 Kč 1 poptávka Tituly od Viktor Farkas na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. FARKAS, Viktor: Lži za války a v míru: tajná moc tvůrců veřejného mínění Literatura faktu z pera odborníka na komunikaci odhaluje zákulisí tvorby veřejného mínění. Odhaluje zákulisí mediální a politické manipulace na desítkách konkrétních příkladů....

INFORMACE

AUTOR
Viktor Farkas
DIMENZE
10,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Lži za války a v míru: Tajná moc tvůrců veřejného mínění.pdf

POPIS

Kniha Viktora Farkase Lži za války a v míru předkládá čtenáři pohled do zákulisí tvorby veřejného mínění a především do zákulisí mediální a politické manipulace. Na desítkách konkrétních příkladů nás autor nechává nahlédnout do karet nejrůznějších manipulátorů a dezinformátorů, jejichž jediným cílem je, bychom si mysleli přesně to, co si přejí jejich klienti z řad politiků a byznysmenů. S touto knihou se dostává čtenáři do rukou prostředek, jak nebýt v těchto kampaních pouhou loutkou, ale rovnocenným protihráčem těm, kteří se snaží manipulovat jeho smýšlením. Pokud tedy máte spolu s Viktorem Farkasem nejasný pocit, že je většina informací selektována a účelově měněna, neváhejte a zjistěte, jak se lže za války a v míru.

Chcete si přečíst knihu?Lži za války a v míru: Tajná moc tvůrců veřejného mínění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Farkas. Číst Lži za války a v míru: Tajná moc tvůrců veřejného mínění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY