Děti z krechtů

Děti z krechtů - Václav Chochola | Dcparkrx.org

...ská próza a esejistika. 2 svazky, brožované s přebalem Doporučená cena 399 Kč -25 % 299 Kč OBJEDNAT ... Chochola Václav - knihkupectví Beletrie.eu ... . Václav Chochola. Třísky do masa Ediční řada: Česká próza a esejistika. 184 s., brožovaná s přebalem. Děti z krechtů autor: Chochola Václav Komisař Vrťapka autor: Etrychová Pavla, Morkes Petr Navigace předchozí slovo: » kredulitn í ... Václav se narodil v Semčicích u Mladé Boleslavi. O osmadvacet let později absolvoval pražskou Literární akademii Josefa Škvoreckého. V roce 2004 debu ... Děti z krechtů - Chochola Václav - Knihkupectví Ládví ... . O osmadvacet let později absolvoval pražskou Literární akademii Josefa Škvoreckého. V roce 2004 debutoval povídkovým souborem Třísky do masa, rok nato navázal novelou Děti z krechtů. Žije v Němčicích u Litomyšle. Stranou od kamer a nitkových křížů píše a prodává víno. Děti z krechtů with Vaclav Chochola, Václav Chochola 214 Pages, Published 2005 by Dobré Knihy Cz ISBN-13: 978-80-7108-271-2, ISBN: 80-7108-271-6 Jan Werich ve fotografiích a vzpomínkách Václav a Chocholy a přátel with Vaclav Chochola , Václav Chochola , Karel Ludwig , Jiřina Bohdalová 127 Pages , Published 2001 by Dobré Knihy Cz ... Sledovat novinky od tohoto autora. Zpět na seznam autorů. Přečtěte si od tohoto autora... Děti z krechtů Václav Chochola | Atlantis, 2005. Skladem v malém množstv ... Děti z krechtů, Třísky do masa Ediční řada: Česká próza a esejistika. 2 svazky, brožované s přebalem Doporučená cena 399 Kč -25 % 299 Kč OBJEDNAT. Václav Chochola. Třísky do masa Ediční řada: Česká próza a esejistika. 184 s., brožovaná s přebalem. Kupte knihu Mechanický pomeranč (Anthony Burgess) s 20 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Děti z krechtů. Dynamika duševní nemoci. Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy. Báseň mého srdce: / poezie jako výraz osobnosti / rukopisy, portréty, kréda současných českých básníků ... Děti z krechtů. Divná doba. Dopis o toleranci. Dopisy Olze červen 1979 - září 1982. Dopisy Olze červen 1979 - září 1982. Dotazník, aneb, Modlitba za jedno město a přítele. Doteky a posedlosti. Dráhy román. Duše moderního člověka. Duše moderního člověka. Děti z krechtů Autor: Václav Chochola. Odvaha v životě je hlavním tématem druhé Chocholovy knihy. Zkouškou odvahy je pro děti pobyt v krechtech ve tmě pod betonovou deskou. Ale skutečnou odvahou je prožít vlastní život přes ... Dostupnost: 3 pracovní dny i -11% sleva. 210 Kč ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Václav Chochola. Děti z krechtů by Vaclav Chochola, Václav Chochola 214 Pages, Published 2005 by Dobré Knihy Cz ISBN-13: 978-80-7108-271-2, ISBN: 80-7108-271-6: Václav Chochola by Ales Kunes, Vaclav Chochola, Derek Paton, Václav Chochola, Aleš Kune ... Kupte knihu Tragédie (Lucius Annaeus Seneca) s 2 % zľavou za 12.29 ...

INFORMACE

AUTOR
Václav Chochola
DIMENZE
10,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Děti z krechtů.pdf

POPIS

Václav Chochola (1978) debutoval souborem próz Třísky do masa (Atlantis 2004). Na záložku své nové prózy Děti z krechtů napsal: „Je to jenom hra. Prolézt krechty, prolézt školu, prolézat prací, prolézt vším, co ti někdo přichystal, a přitom dodržovat pravidla. Jenom hra. Ale nemůžeš nehrát. Ukradli ti Brod, poslali tě do města, utíkáš do Brodu, vyhánějí tě odtamtud, berou ti kamaráda. Utíkáš za Hanlockem – toho ti přece sami dali, zase tě strhávají zpět. Chtějí tě tady. Nemůžeš nehrát jejich hru. V krechtech se něco stalo. Tenkrát jim Ignác na chvíli utekl. Dál už to jenom hledá, s červem za zády. Jenomže víko krechtu je tak těžké. Sám ho nezvedne."

Chcete si přečíst knihu?Děti z krechtů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Chochola. Číst Děti z krechtů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY