Můj život s múzami, televizí a tak vůbec

Můj život s múzami, televizí a tak vůbec - Ladislav Daneš | Dcparkrx.org

...imního divadla v Praze, hrál v Souboru Jindřicha Honzla, v Armádním uměleckém divadle E ... Romain Rolland - Život L.N.Tolstého | Aukro ... . F. Buriana, působil v rozhlase a podstatnou část života strávil jako dokumentarista a reportér v Československé televizi. Název: Můj život s múzami, televizí a tak vůbec Autor: Daneš Ladislav Rok vydání: 2005 Můj život s múzami, televizí a tak vůbec. (Daneš Ladislav) Můj život s múzami, televizí a tak vůbec) Nejvýraznějším filmologickým počinem bylo vydání bilančního rozhovoru s Janem Špátou: Okamžiky radosti, který s ním jako bývalý student vedl. Svoji pedagogickou činnost zahájil v roce 1992 jako lektor angličtiny na jazykové škole ... Kategorie "Film, divadlo" - Jihočeské antikvariáty ... . Svoji pedagogickou činnost zahájil v roce 1992 jako lektor angličtiny na jazykové škole Vladimíra Valenty v Praze. Můj život s múzami, televizí a tak vůbec Autor: Ladislav Daneš Autor prožil dlouhý život, stál na prknech Intimního divadla v Praze, hrál v Souboru Jindřicha Honzla, v Armádním uměleckém divadle E.F. Buriana, působil v rozhlase a podstatnou část života strávil ... Možnost zaslání přepravní společností PPL, ceník pro kurýrní službu. Osobní odběr je možný na adrese Ctěnická 690, Praha 9, nebo na metru C Prosek nebo metru B Vysočanská. Při nákupu knih nad 500 Kč a platbě předem, poštovné zdarma, v tom případě mě kontaktujte, protože aukro poštovné generuje automaticky, nebo prosím… ŽIVOT S GALILEEM - LEDECKÝ...205 stran, rok 2003, pevná vazba s přebalem v dobrém stavu, větší formát, objemnější těžší kniha, obsahuje množství barevných fotografií POD DRUHÝM NICKEM a to Borgia-L MNE NAJDETE I NA AUKRU POKUD BY SE VÁM TAM NĚJAKÉ AUKCE LÍBILY, MŮŽEME JE SLOUČIT DO JEDNÉ ZÁSILKY PODÍVEJTE A PŘÍPADNĚ N… A že můj muž je na pivu závislý, toho jsem si velice dobře vědoma. Ale v tuhle chvíli bych si velice pohoršila, kdybych odešla, sobě i dětem. A tuhle diskuzi jsi zalozila proc vlastne? Abysme vedeli, ze zijes s alkoholikem a nechces s tim nic delat? Tak teda jo, diky ze jsi nam to oznamila. Můj život s múzami, televizí a tak vůbec . Autor prožil dlouhý život, stál na prknech Intimního divadla v Praze, hrál v Souboru Jindřicha Honzla, v Armádním uměleckém divadle E.F. Buriana, působil v rozhlase a podstatnou část života strávil jako dokumentarista a reportér v Československé televizi. Po revoluci tvořil pro Českou televizi například pořad Černé ovce a natočil řadu dokumentárních filmů (Náš venkov, Islandská peříčka aj.) Je autorem rozhlasových her a pásem, v roce 1993 vydal knižně biografii Vlasty Fabianové Jsem to já? a v roce 2005 knihu vzpomínek Můj život s múzami, televizí, a tak vůbec. Chronologický přístup je kombinován s tematickými řezy specifikujícími specifičnost českého přístupu k televizi jako fenoménu na základě různě dobově podmíněných okolností. ... Konfrontace s dobovými texty studenty ...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Daneš
DIMENZE
9,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj život s múzami, televizí a tak vůbec.pdf

POPIS

Autor prožil dlouhý život, stál na prknech Intimního divadla v Praze, hrál v Souboru Jindřicha Honzla, v Armádním uměleckém divadle E.F. Buriana, působil v rozhlase a podstatnou část života strávil jako dokumentarista a reportér v Československé televizi. Během 60. let se spolu s J. Fairaizlem, J. Kantůrkem, M. Vostřákovou, K. Moučkovou, R. Honzovičem stal známou tváří obrazovky, zejména díky svým reportážím. S P. Podlahou také založil Zelený magazin, předchůdce Receptáře. Pro svůj postoj během okupace 1968 byl z televize vyloučen. Působil v Lyře Pragensis a k televizní práci se vrátil po Listopadu. Je to živá kniha, ve které v těsné blízkosti defilují postavy jako Jan Werich, Jiří Voskovec (v New Yorku), E.F. Burian, Jindřich Honzl, Vlasta Fabianová, Miloš Nedbal, ale také Shirley Temple Blacková.

Chcete si přečíst knihu?Můj život s múzami, televizí a tak vůbec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Daneš. Číst Můj život s múzami, televizí a tak vůbec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY