Místo činu: Základní průvodce kriminalistickými metodami

Místo činu: Základní průvodce kriminalistickými metodami - Richard Platt | Dcparkrx.org

...ením vysvětlit všechny okolnosti závažného zločinu ... Jarmila Kantová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Vzrušující studie případů, které jsou dokumentovány soudními postupy v kontroverzním soudním procesu OJ Simpsona, v podvodu s Hitlerovými deníky, a jiných složitých zločinech, kde soudní důkazy ... Základní průvodce kriminalistickými metodami. Setřená krvavá skvrna, mikroskopické vlákno koberce nebo předmět použitý v rukavicích, to všechno jsou kousky důkazů, které mohou pomoci vyřešit zločin. Základní průvodce soudními metodami Setřená krvav ... Jarmila Kantová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Základní průvodce soudními metodami Setřená krvavá skvrna, mikroskopické vlákno koberce nebo předmět použitý v rukavicích, to všechno jsou kousky důkazů, které mohou pomoci vyřešit zločin. Místo činu zkoumá a snaží se pomocí metod skrytých za soudním odhalením, vysvětlit všechny okolnosti závažného zločinu. Místo činu - Základní průvodce kriminalistickými metodami. Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmenší Komiksy pro děti Básně, říkanky a písničky Inzerát č. 117262547: Místo činu: Základní průvodce kriminalistickými metodami, Cena: 200 Kč, Lokalita: Praha 6 Základní průvodce soudními metodami. Setřená krvavá skvrna, mikroskopické vlákno koberce nebo předmět použitý v rukavicích, to všechno jsou kousky důkazů, které mohou pomoci vyřešit zločin. Místo činu zkoumá a snaží se pomocí metod skrytých za soudním odhalením, vysvětlit všechny okolnosti závažného zločinu. Inzerát Místo činu: Základní průvodce krimi metodami v okrese Hlavní město Praha, cena 200Kč, od Kristýna Tulachová na Sbazar.cz. Popis: Místo činu: Základní průvodce kriminalistickými metodami - Richard Platt r.v. 2005 kniha má uvnitř pár podtržených řádků možnost osobního odběru i zaslání (Česká pošta/Zásilkovna) Podobné jednotky. Místo činu : základní průvodce kriminalistickými metodami / Hlavní autor: Platt, Richard, 1953- Vydáno: (2005) Místo činu a znalecké dokazování / Hlavní autor: Chmelík, Jan, 1952- Vydáno: (2005) Ohledání a práce na místě činu / Hlavní autor: Němec, Mirosla...

INFORMACE

AUTOR
Richard Platt
DIMENZE
12,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Místo činu: Základní průvodce kriminalistickými metodami.pdf

POPIS

Setřená krvavá skvrna, mikroskopické vlákno koberce nebo předmět použitý v rukavicích, to všechno jsou kousky důkazů, které mohou pomoci vyřešit zločin. Místo činu zkoumá a snaží se pomocí metod skrytých za soudním odhalením vysvětlit všechny okolnosti závažného zločinu. Vzrušující studie případů, které jsou dokumentovány soudními postupy v kontroverzním soudním procesu OJ Simpsona, v podvodu s Hitlerovými deníky, a jiných složitých zločinech, kde soudní důkazy byly zásadní pro řešení celého případu. Každá kapitola podrobně rozebírá a popisuje vysoce specializované vybavení, které dnes soudní vyšetřovatelé používají k pečlivému prozkoumání místa činu a vyšetření jednotlivých nálezů.

Chcete si přečíst knihu?Místo činu: Základní průvodce kriminalistickými metodami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Platt. Číst Místo činu: Základní průvodce kriminalistickými metodami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY