Wicca: První zasvěcení

Wicca: První zasvěcení - Jakub Achrer | Dcparkrx.org

...věcení. Čtenářské recenze (3) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Odkazy - wicca.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení vřele doporučuju pokud se o podobné věci zajímáte. 17.11.2006. Podle mě je to zajímavá publikace pro všechny, které zajímá magie a kult Wicca. ... Wicca je novopohanské náboženské hnutí, forma moderního čarodějnictví, vzniklé v polovině 20. století v Anglii zahrnující prvky předkřesťanských náboženství, především keltského, ale také ... 001 Eklektické čarodějnictví - Knihy - YouTube ... . století v Anglii zahrnující prvky předkřesťanských náboženství, především keltského, ale také antického a germánského, lidové tradice a ceremoniální magie.Nemá žádnou centrální autoritu či knihu, proto neexistuje přesná shoda jako co se týče víry a praktik ... E-kniha: Wicca -- První zasvěcení - Jakub Achrer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 2...

INFORMACE

AUTOR
Jakub Achrer
DIMENZE
10,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Wicca: První zasvěcení.pdf

POPIS

Kniha je stručným průvodcem základů moderního čarodějnictví, které vychází z pohanských kořenů. Jádro knihy tvoří autentická výpověď o čarodějnickém výcviku a o zasvěcení do tradice Wicca. Autor je knězem této tradice, původem Čech, který je zároveň členem rakouské skupiny (covenu) se sídlem ve Vídni. Příběh doplňují pojednání o živlech a sabatech čarodějnic a řada osobních dojmů a zážitků. Kniha mimo jiné obsahuje dva jednoduché vzorové rituály, nástin základů magie a pohanských božstvech a částečně také přehled dějin moderního čarodějnictví. Publikace tak představuje vítaného pomocníka pro každého, kdo se zajímá o čarodějnictví a touží nahlédnout pod povrch a získat základní praktický materiál. Kniha současně poskytuje některé méně obvyklé pohledy a cenné náměty, které začátečníky i pokročilé přimějí k nejednomu zamyšlení.

Chcete si přečíst knihu?Wicca: První zasvěcení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Achrer. Číst Wicca: První zasvěcení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY