První rok vašeho dítěte

První rok vašeho dítěte - Anne Bacus | Dcparkrx.org

...iče. Zachyťte všechny důležité milníky od těhotenství, porodu až po první svíčku na dortu ... První rok miminka | MÁMA A JÁ ... . S naší knihou alespoň na chvíli zadržíte času jeho dech a připomenete si chvíle, které mají mít v srdcích to nejčestnější místo. První rok miminka Měsíc po měsíci v prvním roce života ... Dbáme na bezpečí dítěte! První kroky a zdokonalování chůze. První krok se objevuje u některých dětí už v 9.-10. měsíci, většinou však až kolem roku. Následující cvičení jsou určena dětem, které ... První rok vašeho dítěte - Anne Bacus | Databáze knih ... .-10. měsíci, většinou však až kolem roku. Následující cvičení jsou určena dětem, které už udělaly první samostatný krok. První rok vašeho dítěte. Autor: Bacus-Lindroth, Anne, Prousková, Hana | Rok vydání: 2005 | Jazyk: Čeština Kategorie: Zdravotní problematika, Sociální ... První rok vašeho dítěte Kolektiv. První rok vašeho dítěte. Kolektiv. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Kompendium všeho, co potřebují vědět rodiče při péči o dítě a při jeho výchově od jeho narození do 1 roku jeho věku. ... Fotorámeček - První rok dítěte S tímto rámečkem si můžete stále připomínat první krůčky vašeho potomka. Rámeček obsahuje celkem 12 okének na vaše fotografie. S tímto rámečkem si můžete stále připomínat první krůčky vašeho potomka. Rámeček obsahuje celkem 12 okének na vaše fotografie. Udělejte si čas, vyberte ty nejhezčí a sestavte je do jednotlivých okének. S touto krásn...

INFORMACE

AUTOR
Anne Bacus
DIMENZE
4,64 MB
NÁZEV SOUBORU
První rok vašeho dítěte.pdf

POPIS

Kompendium všeho, co potřebují vědět rodiče při péči o dítě a při jeho výchově od jeho narození do 1 roku jeho věku. Autorka sleduje vývoj dítěte po týdnech (jimž jsou věnovány jednotlivé kapitoly, tedy 1. týden, 2. týden až 52. týden) a dává rodičům praktické a podrobné rady. V jednotlivých kapitolách jsou postupně probírána základní i nová témata, tak jak jde rytmus vývoje dítěte. Autorka jako psycholožka zdůrazňuje, že chce představit péči o dítě nejen z hlediska jeho fyzických potřeb, ale i z hlediska vývoje jeho osobnosti. Kniha odpovídá na nejrůznější otázky, které si rodiče kladou během růstu dítěte v prvním roce jeho života, např. co, kdy a kolik dítěti dávat jíst, jak má spát, jak si s ním hrát, co dělat, aby se dítě správně vyvíjelo po stránce tělesné i psychické, jak si počínat při nejrůznějších problémech.

Chcete si přečíst knihu?První rok vašeho dítěte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne Bacus. Číst První rok vašeho dítěte Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY