Proč psát

Proč psát - Vladimír Mikeš | Dcparkrx.org

... je didaktický test z českého jazyka? Seznamte se s povinnou částí maturitní zkoušky Celý článek ... 10 tipů jak psát úvod a závěr seminární práce ... . Spojovník versus pomlčka: přečtěte si návod, kdy použít které znaménko Celý článek. Jak napsat recenzi? 6 tipů, se kterými zaútočíte na ... Esej je možné psát ze dvou různých perspektiv - první nebo třetí osoby. ... Především dejte najevo, proč jste si vybrali právě toto téma, a na závěr vyjádřete svou tezi - zásadní myšlenku díla, která čtenáře doprovodí do druhé, hlavní části eseje. Pak přišla Arabela, otočila prstenem a nesouvisle začnu psát o EET v 21. století. Proč?! Takhle pr ... 10 tipů jak psát úvod a závěr seminární práce ... . Pak přišla Arabela, otočila prstenem a nesouvisle začnu psát o EET v 21. století. Proč?! Takhle práci fakt nezačínejte. Není čas se vypisovat s malichernostmi a raději se pokuste své čtenáře zaujmout hned v úvodu např. statistikou Evropské komise. Jak psát závěr 1. Navažte na úvod. První a nejdůležitější rada: závěr musí navazovat na úvod. Pokud zjistíte, že z konce práce vyplývá závěr, jež nemá s úvodem nic společného, nejspíš jste se při psaní vzdálili od původního tématu. Proč jsem se rozhodl/a psát blog? Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eu imperdiet ne...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Mikeš
DIMENZE
3,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč psát.pdf

POPIS

Kniha esejů významného českého překladatele je vzrušujícím rozhovorem se všemi, kdo ještě čtou. Nabízí čtenáři osobitý pohled na psaní v průběhu času, jakési esejistické dějiny psaní od antiky po současnost, demonstrované na výrazných osobnostech jednotlivých historických epoch. Vedle pohledu na „evropské psaní“ jsou zde zajímavé postřehy o psaní českém (Orten, Holan, Hrabal, Havel, Kundera, Vaculík), o úskalích překladu poezie, ale také třeba o původu počmáraných zdí, tj. o americkém tagu či graffitu. Kniha je exkluzivně doplněna odpověďmi desítek světových autorů na otázku Proč psát? a je vskutku svébytným zamyšlením nad tím, co to znamená vstupovat na „scénu jazyka“. Určena je všem zájemcům o literaturu.

Chcete si přečíst knihu?Proč psát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Mikeš. Číst Proč psát Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY