Různá řečiště /A/: Spisy XVII.

Různá řečiště /A/: Spisy XVII. - Ludvík Kundera | Dcparkrx.org

...tování" přátel (Jánuš Kubíček, J ... Kundera, Ludvík - iLiteratura.cz ... . M. Tomeš, Jan Grossman, Ivan Slavík, František Foltýn, Ida Vaculková...), více se však přiklání ke svérázným fejetonům. Různá řečiště - Spisy XVII. - Ludvík Kundera . V druhém svazku svých Různých řečiští pokračuje Ludvík Kundera v „portrétování" přátel (Jánuš Kubíček, J. M. Tomeš, Jan Grossman, Ivan Slavík, František Foltýn, Ida Vaculková...), více se však přiklání ke svér ... Ruzna reciste spisy xvii ludvik kundera | HLEDEJCENY.cz ... ...), více se však přiklání ke svérázným fejetonům. Kniha Různá řečiště /a/, /b/ autora Kundera Ludvík za cenu 588 Kč ... Ediční řada: Spisy L. K. 2 svazky, vázané s přebalem, 180 x 170 mm. ISBN: 80-7108-259-7, 80-7108-260-. Ludvík Kundera napsal "memoáry", nikoli však "od dětství po stáří", ale podle svého milovaného principu Náhody. O svém postupu mluvil jako o ... První díl XVII. svazku Spisů Ludvíka Kundery. Ludvík Kundera (nar. 1920) napsal „memoáry", nikoli však „od dětství po stáří", ale podle svého milovaného principu Náhody. O svém postupu mluvil jako o řečišti, o řečištích paměti. Vznikla „Různá řečiště. Portréty, dopisy, rozhovory, fragmenty / 1936-2004". Spisy Ludvíka Kundery edice. 13 knih, nakladatelství Atlantis. Různá řečiště /B/ L. Kundera, 2005 Koupit Koupit eknihu O revizi publikační činnosti Ludvíka Kundery usilují sedmnáctisvazkové Spisy, které vycházejí v brněnském nakladatelství Atlantis. Jsou rozvrženy žánrově a sledují genezi textů; nepřetiskují již vydané sbírky-výbory, ale koncipují oddíly nově podle data vzniku. ... XVII.Různá řečiště /A/, /B/ - portréty ... Spisy 13 Překlady III (Sedm romantiků) Vladimír Holan. Externí sklad. Více » 84 Kč. Různá řečiště /B/ Ludvík Kundera. Externí sklad. Různá řečiště /B/ ... Sebrané spisy, Spisy, Čeští spisovatelé - přátelé a spolupracovníci, Portréty, Autobiografie, Kundera, ludvík, 1920-2010, Kulturní život - evropa . MOJE KNIHOVNY. Přidat do nákupního seznamu » Kliknutím na tlačítko zařadíte knihu do seznamu k pozdějšímu nákupu. ... Seznam memoárové literatury se zmínkami o Vítězslavu Nezvalovi či jeho dílu včetně vzpomínek uveřejněných v periodikách; pro snadnější dohledání uvádíme u jednotlivých pramenů (nejsou-li Nezvalovi věnovány cele) paginaci. Kupte knihu Různá řečiště - Spisy XVII. - Ludvík Kundera s 18% slevou v e-shopu za 344 Kč v knihkupectví Booktook.cz Souborně vyšly ve dvou svazcích Kunderových sebraných spisů pod názvy Řečiště a Různá řečiště. Součástí sebraných spisů je i svazek Piju čaj , v němž se Kundera věnuje své vášni pití čaje; do tohoto souboru textů zařadil Kundera různé texty prozaické i básnické (vlastní i překladové). Kolkolem. Kdo napsal knihu Kolkolem? Autorem je Ludvík Kundera. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Řečiště, 1993 Napospas (různá próza 1941-1992, Spisy V), 1999 Piju čaj, Spisy XI, 2003. Stati o umění: Německé portréty, 1956...

INFORMACE

AUTOR
Ludvík Kundera
DIMENZE
3,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Různá řečiště /A/: Spisy XVII..pdf

POPIS

První díl XVII. svazku Spisů Ludvíka Kundery. Ludvík Kundera (nar. 1920) napsal „memoáry“, nikoli však „od dětství po stáří“, ale podle svého milovaného principu Náhody. O svém postupu mluvil jako o řečišti, o řečištích paměti. Vznikla „Různá řečiště. Portréty, dopisy, rozhovory, fragmenty / 1936–2004“. Jsou to portréty lidí, s nimiž se autor setkal a kteří mu byli blízcí, svérázné fejetony, například o sbírání knih, o novoročenkách a saunové vášni, záznamy historek, rozhovory... Text provázejí černobílé reprodukce a faksimile dopisů.

Chcete si přečíst knihu?Různá řečiště /A/: Spisy XVII. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludvík Kundera. Číst Různá řečiště /A/: Spisy XVII. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY