Nová vize: Avantgardní architektura v avantgardní fotografii: Českoslovenso 1918-1938

Nová vize: Avantgardní architektura v avantgardní fotografii: Českoslovenso 1918-1938 - Jaroslav Anděl | Dcparkrx.org

...álečném Československu ve formě umělecké fotografie ... Moderni architektura | Sleviste.cz ... . Zvoleným tématem je vize moderní architektury v klíčovém období mezi dvěma válkami, jak byla zprostředkována fotografií na výstavách či v publikacích ... Anotace knihy " Nová vize - Avantgardní architektura v avantgardní fotografii, autor Anděl, Jaroslav " Kniha poprvé uvádí jedinečný soubor fotografií moderní architektury, které vznikly ve spolupráci avantgardních architektů a fotografů ve dvacátých a třicátých letech 20. století. Moderní architektura v meziválečném Česko ... Nová vize -- Avantgardní architektura v avantgardní ... ... . století. Moderní architektura v meziválečném Československu ve formě umělecké fotografie. Zvoleným tématem je vize moderní architektury v klíčovém období mezi dvěma válkami, jak byla zprostředkována fotografií . 796 Kč . Více informací. Nová vize - Jaroslav Anděl . Kniha poprvé uvádí jedinečný soubor fotografií moderní ... Nová vize - Jaroslav, Anděl ; Avantgardní architektura v avantgardní fotografii: Československo 1918 1938. (avantgardní architektura v avantgardní fotografii: Československo 1918 1938) 24518. Anděl, Jaroslav - Nová vize, Avantgardní architektura v avantgardní fotografii: Československo 1918-1938 Nová vize. Avantgardní architektura v avantgardní fotografii. Československo 1918-1938 Author: Jaroslav Anděl Name: Nová vize. Avantgardní architektura v avantgardní fotografii. Československo 1918-1938 year of publication: 2005 Publisher: Slovart Place of publication: Praha Nová vize. Avantgardní architektura v avantgardní fotografii. Československo 1918-1938 Autor: Jaroslav Anděl Název: Nová vize. Avantgardní architektura v avantgardní fotografii. Československo 1918-1938 Rok vydání: 2005 Nakladatelství: Slovart Místo vydání: Praha Hledáte Anděl Jaroslav: Nová vize - Avantgardní architektura v avantgardní fotografii? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 400...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Anděl
DIMENZE
7,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová vize: Avantgardní architektura v avantgardní fotografii: Českoslovenso 1918-1938.pdf

POPIS

Kniha poprvé uvádí jedinečný soubor fotografií moderní architektury, které vznikly ve spolupráci avantgardních architektů a fotografů ve dvacátých a třicátých letech 20. století. Tento soubor představuje dobové fotografie a jejich náměty - klíčové i méně známé moderní budovy, uspořádané podle stavebních typů - nejen jako důležité dokumenty moderní architektury, ale také jako autentické příklady vize, která dodnes zůstává inspirací. Současně ukazuje, že meziválečné Československo patřilo v hnutí za novou architekturu k předním evropským zemím.

Chcete si přečíst knihu?Nová vize: Avantgardní architektura v avantgardní fotografii: Českoslovenso 1918-1938 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Anděl. Číst Nová vize: Avantgardní architektura v avantgardní fotografii: Českoslovenso 1918-1938 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY