Hedvábná stezka

Hedvábná stezka - David Gladiš | Dcparkrx.org

...oprava, práce v zahraničí. 25. května otvíráme :) Už se těšíme! Portál pro cestovatele ... Železniční přeprava kontejnerovými vlaky mezi Čínou a ... ... . Živé diskuse o cestování a hledání spolucestovatele. Denně nový cestopis. Informace o počasí, očkování, doprava, práce v zahraničí. Nová Hedvábná stezka nebo Novodobá Hedvábná stezka je hospodářská iniciativa představená prezidentem Čínské lidové republiky (ČLR) Si Ťin-pchingem v roce 2013.. Jedná se o komplexní finanční a obchodní strategii, která má představovat odpověď Č ... Spolucestování kamkoliv - Diskuse - cestování, poznávání ... ... .. Jedná se o komplexní finanční a obchodní strategii, která má představovat odpověď Číny na nevyváženou ekonomickou situaci ve světě ve spojení se snahou tyto problémy překonat [zdroj?] a zároveň ... Hedvábná stezka. 30,356 likes · 88 talking about this. www.HedvabnaStezka.cz ... Kam chodí, když necestují. Portál pro cestovatele. Živé diskuse o cestování a hledání spolucestovatele. Denně nový cestopis. Informace o počasí, očkování, doprava, práce v zahraničí. Hedvábná stezka je nejstarší a nejdelší cestou na světě.Začalo to před více jak dvěma tisíci lety, ještě před naším letopočtem, kdy se první lidé vydali z Evropy do daleké Asie.Zpočátku se jednalo o prozkoumání neznámého světa, ale později začaly mít cesty diplomatický a hlavně obchodní význam. Pokud nemáte vytvořen uživatelský účet, můžete se zaregistrovat. Pokud jste zapoměli heslo, můžete si nechat zaslat nové heslo pro přihlášení.. Po registraci si...

INFORMACE

AUTOR
David Gladiš
DIMENZE
10,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Hedvábná stezka.pdf

POPIS

Průvodce nabízí návod, jak a kudy přejet po zemi podstatnou část Asie. Popisované trasy sledují historickou Hedvábnou stezku - síť obchodních cest, které přes 2 000 let spojovaly Čínu s Indií, Blízkým Východem a Evropou. V rámci putování mezi Istanbulem a Pekingem kniha představuje stovky zajímavých míst v Turecku, Íránu, Pákistánu, Afghánistánu a Číně. Publikace obsahuje množství podrobných a aktuálních informací, ale líčí také osobní zážitky, postřehy a dojmy cestopisného charakteru.

Chcete si přečíst knihu?Hedvábná stezka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Gladiš. Číst Hedvábná stezka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY