Pošetilost doktora vinnetoulogie

Pošetilost doktora vinnetoulogie - Martin Fahrner | Dcparkrx.org

...ek 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný ... Chlpáčikovia Doktor Jazvec všetkých vylieči levně, cena ... ... . E-kniha PDF ePUB mobi (Kindle) 99 Kč s DPH Nedostupn é; Zavzpomínejte na TOTÁLN! SEZONU SK Slavia Praha díky knižní podobě ... E-kniha: Pošetilost doktora Vinnetoulogie - Martin Fahrner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pošetilost doktora vinnetouologie je novou pří ... Pošetilost doktora vinnetoulogie - Martin Fahrner | Knihy ... ... . ... Pošetilost doktora vinnetouologie je novou příležitostí k setkání s poetikou v lecčem připomínající tvorbu Oty Pavla. Hlavními postavami příběhů jsou tři kamarádi ze studií. Smysl pro recesi, bezprostřednost, bezelstnost, věrnost sama sobě i touha dopídit se vertikály života, to jsou vlastnosti, které hrdiny spojují. Pošetilost doktora vinnetoulogie Autor: Fahrner, Martin Nakladatel: Petrov EAN: 9788072272143 ISBN: 80-7227-214-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 126 stran, česky Rozměry: 11 × 17,5 cm Rok vydání: 2004 (1. vydání) Novinku Martina Fahrnera Pošetilost doktora vinnetoulogie vydalo nakladatelství Petrov. Příběh se odehrává mezi studenty na sklonku osmdesátých let a autor opět dokázal, že i o podstatných věcech umí psát nenásilně a vtipně. Martin Fahrner, Pošetilost do...

INFORMACE

AUTOR
Martin Fahrner
DIMENZE
9,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Pošetilost doktora vinnetoulogie.pdf

POPIS

Pošetilost doktora vinnetouologie je novou příležitostí k setkání s poetikou v lecčem připomínající tvorbu Oty Pavla. Hlavními postavami příběhů jsou tři kamarádi ze studií. Smysl pro recesi, bezprostřednost, bezelstnost, věrnost sama sobě i touha dopídit se vertikály života, to jsou vlastnosti, které hrdiny spojují. A přestože zestárnou a osud je všelijak pomačká, jejich schopnost žasnout zubu času odolává... Tahle knížka o přátelství, o překonávání životní tíže, o dobru i zlu má jiskru takřka pohádkovou.

Chcete si přečíst knihu?Pošetilost doktora vinnetoulogie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Fahrner. Číst Pošetilost doktora vinnetoulogie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY