Německé století: Historická bilance

Německé století: Historická bilance - Eberhard Jäckel | Dcparkrx.org

...ha: Německé století -- Historická bilance - Eberhard Jäckel ... Staré mapy Českých zemí - stmapy.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Německé dějiny a především německý imperialismus výrazně poznamenaly století dvou světových válek. Celkem právem tedy Jäckel mluví o německé m století, neb ... Německá demokratická republika - Wikipedie ... . Celkem právem tedy Jäckel mluví o německé m století, neboť to byly právě Němci, kteří výrazně spoluvytvářeli obraz „krátkého věku". Dům knihy.cz > Knihy > Historie > Německé století. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Německé století. Historická bilance. JÄCKEL Eberhard. Info: Argo, 2004 (1) - váz, 208 str. Z něm. přel. B. Pscheidtová EAN: ... Německé století Historická bilance. Eberhard Jäckel; rok vydání - 2004. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 298 K č. Esej německého historika, v českém prostředí známého svou drobnou, avšak vlivnou Hitlerovou biografií, představuje pokus o vystižení základních tendencí německého vývoje ve 20. století. ... Etnogeneze germánských kmenů zůstává dosud předmětem deba...

INFORMACE

AUTOR
Eberhard Jäckel
DIMENZE
10,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Německé století: Historická bilance.pdf

POPIS

Esej německého historika, v českém prostředí známého svou drobnou, avšak vlivnou Hitlerovou biografií, představuje pokus o vystižení základních tendencí německého vývoje ve 20. století. Německé dějiny a především německý imperialismus výrazně poznamenaly století dvou světových válek. Celkem právem tedy Jäckel mluví o německém století, neboť to byly právě Němci, kteří výrazně spoluvytvářeli obraz „krátkého věku“. Značnou pozornost však autor věnuje i Německu poválečnému, které se dokázalo postavit na nohy na troskách sebe sama a jež se díky „ekonomickému zázraku“ znovu stalo symbolem evropské prosperity. V Jäckelově práci tedy hrají stejně důležitou roli jak otázky politické, tak i hospodářské a kulturní – nejenom v „německém století“ totiž politika ovlivňovala kulturu, ale často tomu bylo i právě naopak.

Chcete si přečíst knihu?Německé století: Historická bilance ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eberhard Jäckel. Číst Německé století: Historická bilance Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY