Sběratel žárovek: a další povídky z různých koutů světa

Sběratel žárovek: a další povídky z různých koutů světa - Jarda Cervenka | Dcparkrx.org

...Do všech koutů světa autor: Cassaday John, Ellis Warren doporučená cena: ... Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa ... ... ... » další. hledat - ... Sběratel žárovek: a další povídky z různých koutů světa Jarda Cervenka Nakladatel: Triton 2004 Objednávejte knihu Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Název: Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa. Autor: Jarda Červenka. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví au ... Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa ... ... . Autor: Jarda Červenka. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká současná; ISBN: 978-80-7254-544-5. EAN: 9788072545445. Objednací kód: NA199314 Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa-- autor: Červenka Jarda Planetary 1: Do všech koutů světa-- autor: Cassaday John, Ellis Warren Medvídci ze všech koutů světa-- autor: Hák Jaroslav, Háková Jiřina 13 věcí, které psychicky silné ženy nedělají-- autor: Morinová Amy Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa autor: Červenka Jarda doporučená cena: 59 Kč naše cena:50Kč Planetary 1: Do všech koutů světa autor: Cassaday John, Ellis Warren ... Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa Kniha, Každý autor nám přináší „svět". Ale vzácný je spisovatel, který umí svět sdělit intimně a pravdivě. Jarda Cervenka to svým úsporným hlasem dokáže - představí su, Jarda Cervenka Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa - Červenka Jarda - Každý autor nám přináší „svět". Ale vzácný je spisovatel, který umí svět sdělit intimně a pravdivě. Jarda Cervenka to svým úsporným hlasem dokáže - představí suverénně východní Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa. Kontakt; Doprava a platba; VOP; Souhlas se zpr. os. údajů; Reklamace a vrácení; Autoři; FAQ; Otevírací doba výdejny; Jak na e-knihy ... Knihy Medvídci ze všech koutů světa-- autor: Hák Jaroslav, Háková Jiřina Toulky světem Omalovánky pro dospělé Sběratel žárovek a další povídky z různých koutů světa-- autor: Červenka Jarda Planetary 1: Do všech koutů světa-- autor: Cassaday John, Ellis Warren 13 věcí, které psychicky silné že...

INFORMACE

AUTOR
Jarda Cervenka
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Sběratel žárovek: a další povídky z různých koutů světa.pdf

POPIS

Každý autor nám přináší „svět“. Ale vzácný je spisovatel, který umí svět sdělit intimně a pravdivě. Jarda Cervenka to svým úsporným hlasem dokáže – představí suverénně východní Evropu i vesnici ztracenou kdesi v Africe a stejně přesvědčivě dá nahlédnout do mysli potápěče z jižních moří. Z komunistického Československa nás vede do současné Ameriky, Afriky a zpět do Čech. Jeho magické, hluboce procítěné příběhy jsou plné zdánlivě nepostřehnutelných detailů a třpytí se prostou lidskou moudrostí – přesto jsou moderní, současné. Každý příběh čistě a neafektovaně sděluje drama, které bere dech. To není jen svět Jardy Cervenky, ale svět nás všech, viděný nezastřeným okem, sdělený čistým hlasem. Tato sbírka je poklad. A Jarda Cervenka jí určitě neřekl poslední slovo. Těšme se na budoucnost!

Chcete si přečíst knihu?Sběratel žárovek: a další povídky z různých koutů světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarda Cervenka. Číst Sběratel žárovek: a další povídky z různých koutů světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY