Slovník symbolů

Slovník symbolů - Udo Becker | Dcparkrx.org

...ation about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Organization (current situation, international travel) ... Kniha: Ilustrovaná encyklopedie tradičních symbolů | Knihy ... ... .Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction has pulled together information and resources to assist library staff as they consider how to handle coronavirus ... IT-slovnik.cz je výkladový slovník počítačových pojmů a termínů. Je to databáze vysvětlující slovní spojení a zkratky často používané v oblasti IT. Tato databáze je průběžně do ... Kniha: Slovník symbolů (Udo Becker) | Martinus ... . Je to databáze vysvětlující slovní spojení a zkratky často používané v oblasti IT. Tato databáze je průběžně doplňována a aktualizována. Pokud vám nějaký pojem ve slovníku chybí, navrhněte jeho přidání. Panoptikum symbolů, značek a znamení Milan Mysliveček. Abecedně řazená hesla v této knize tvoří pestrý seznam symbolů na různých znacích, značkách a znameních. Zrcadlí v sobě celý svět. Jejich význam je však mnohdy skrytý a často jen pomocí fantazie… HALL, James. Slovník námětů a symbolů ve výtvarném umění.Vyd. 2., v Pasece 1. Praha: Paseka, 2008. 517 s. ISBN 9788071859024. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS Slovník symbolů Becker, Udo Cena: 448 Kč Snář - Lexikon snových symbolů ... Kupte knihu Slovník symbolů nv. (Udo Becker) s 13 % slevou za 573 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Ikonografie (z řečtiny ikon - obraz, grafein - psát, doslovně obrazopis) je jedno z odvětví dějin umění, které se zabývá popisem, klasifikací a interpretací různých zobrazení.Důležitá je mimo jiné při interpretaci různých mytologických výjevů, kdy může objasnit skutečnosti, které se nezachovaly prostřednictvím textových památek. Podobné jednotky. Slovník biblických obrazů a symbolů / Hlavní autor: Lurker, Manfred, 1928-1990 Vydáno: (1999) Lexikon bohů a symbolů starých Egypťanů : průvodce mystickým a magickým světem Egypta / Hlavní autor: Lurker, Manfred, 1928-1990 Vydáno: (2003) Slovník symbolů představuje fundovaného průvodce kulturními dějinami, tak jak se odrážejí v základních symbolech různých kultur. Dílo zahrnuje 1800 hesel, která jsou doprovázena 900 ilustracemi a barevnou přílohou. Slovník symbolů představuje fundovaného průvodce kulturními dějinami, jež se odrážejí v základních symbolech různých kultur. Dílo zahrnuje 1800 hesel, která jsou doprovázena 900 (zčásti barevnými) ilustracemi. Touto formou kniha zprostředkovává nejdůležitější informace o symbolice barev, čísel, forem či postav ... Všetky informácie o produkte Kn...

INFORMACE

AUTOR
Udo Becker
DIMENZE
10,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovník symbolů.pdf

POPIS

Slovník symbolů představuje fundovaného průvodce kulturními dějinami, jež se odrážejí v základních symbolech různých kultur. Dílo zahrnuje 1800 hesel, která jsou doprovázena 900 (zčásti barevnými) ilustracemi. Touto formou kniha zprostředkovává nejdůležitější informace o symbolice barev, čísel, forem či postav, jež spadají do období od antiky až po novověk, a pocházejí jak ze západní kultury, tak i z tradic cizích civilizací. U mnohých hesel je ukázána proměna významu, jakou jednotlivý symbol během času procházel.

Chcete si přečíst knihu?Slovník symbolů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Udo Becker. Číst Slovník symbolů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY