Hry do kapsy V.: Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry

Hry do kapsy V.: Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry - Soňa Hermochová, | Dcparkrx.org

...e které lze čerpat při přípravě nejrůznějších výletů, táborů, setkání a oslav ... Hry do kapsy I Sociálně psychologické, motorické a ... ... . Jednotlivé listy publikace jsou proto u hřbetu knihy perforovány, aby bylo možno kterýkoli vytrhnout. Hry do kapsy III Author: Hermochcová Soňa Subject: Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry. Soubor přehledně uspořádaných her na jednotlivých listech, které lze nosit \൳ sebou do přírody, do klubovny i na výlet. Hry do kapsy IV Author: Hermochová Soňa Subject: Sociálně psychologické, motorické a ... Hry do kapsy I Sociálně psychologické, motorické a ... ... . Hry do kapsy IV Author: Hermochová Soňa Subject: Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry. Soubor přehledně uspořádaných her na jednotlivých listech, které lze nosit \൳ sebou do přírody, do klubovny i na výlet. Edice Hry do kapsy je připravena jako postupně rozšiřovaná kartotéka námětů, nápadů a návodů na listech z tvrdšího papíru, ze které lze čerpat při přípravě nejrůznějších výletů, táborů, setkání a oslav. Jednotlivé listy publikace jsou proto u hřbetu knihy perforovány, aby bylo možno kterýkoli vytrhnout. Hry jsou rozděleny a barvou podkladu listu odlišeny podle svého zaměření na hry sociálně psychologické, motorické a kreativní. Každý list obsahuje následující informace: zaměření hry, její téma a název, cíl (například rozvoj důvěry, spolupráce, vytrvalosti,... Koupit Koupit eknihu. Soubor přehledně uspořádaných her na jednotlivých listech, které lze nosit s sebou do přírody, do klubovny i na výlet. Listy jsou rozděleny a barevně označeny podle typu hry na sociálně psychologické (červeně), motorické (zeleně) a kreativní (žlutě). Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry. Edice Hry do kapsy je připravena jako postupně rozšiřovaná kartotéka námětů, nápadů a návodů na listech z tvrdšího papíru ... Kniha: Hry do kapsy I Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry - Hermochová; Neuman Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Nechybí ani upozornění pro vedoucí hry týkající se psychické a fyzické bezpečnosti. Na závěr je připraven návod, jak si vyrobit kartotéku pro jednotlivé listy z různých dílů edice Hry do kapsy. (sociálně psychologické, motorické a kreativní hry) Hry do kapsy III. Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry 2003; Dobrodružné hry a cvičení v přírodě 2011; Hry do kapsy IV. Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry 2003; Nejlepší hry do kapsy 2013; všech 18 knih autora Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry. Edice Hry do kapsy je připravena jako postupně ro...

INFORMACE

AUTOR
Soňa Hermochová,
DIMENZE
10,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Hry do kapsy V.: Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry.pdf

POPIS

Edice Hry do kapsy je připravena jako postupně rozšiřovaná kartotéka námětů, nápadů a návodů na listech z tvrdšího papíru, ze které lze čerpat při přípravě nejrůznějších výletů, táborů, setkání a oslav. Jednotlivé listy publikace jsou proto u hřbetu knihy perforovány, aby bylo možno kterýkoli vytrhnout. Listy jsou rozděleny a barevně označeny podle typu hry na sociálně psychologické (červeně), motorické (zeleně) a kreativní (žlutě). Každý list obsahuje potřebné informace, jako je zaměření hry, její téma a název, cíl (například rozvoj důvěry, spolupráce, vytrvalosti, obratnosti), počet účastníků hry, případně jejich věkové omezení. Na listu je tu uveden popis průběhu hry a možnosti různých variant, způsoby vyhodnocení, čas potřebný na hru a na její přípravu, potřebné pomůcky a vhodné prostředí pro ni. Nechybí ani upozornění pro vedoucí hry týkající se psychické a fyzické bezpečnosti.

Chcete si přečíst knihu?Hry do kapsy V.: Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soňa Hermochová,. Číst Hry do kapsy V.: Sociálně psychologické, motorické a kreativní hry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY