Kočka, která hrála Brahmse

Kočka, která hrála Brahmse - Lilian Jackson Braun | Dcparkrx.org

...aun Nakladatel: MOBA 2004 Kočka, která hrála Brahmse ... Kočka, která hrála Brahmse | Moba Knihy ... . Lilian Jackson Braun. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Jim Qwilleran je unaven prací a chce si dopřát dovolenou. Příležitost se nabídne sama, vzdálená teta mu ochotně zapůjčí srub u jezera uprostřed kanadských ... Kočka, která hrála Brahmse. Kdo napsal knihu Kočka, která hrála Brahmse? Autor ... Kniha Kočka, která hrála Brahmse - Trh knih - můj ... ... . Kdo napsal knihu Kočka, která hrála Brahmse? Autorem je Lilian Jackson Braun. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kočka, která hrála Brahmse Lilian Jackson Braun. 99,00 Kč. Není skladem-+ Kočka, která hrála Brahmse Kočka, která si hrála na pošťáka Kočka, která znala Shakespeara Kočka, která čichala lepidlo Kočka, která si potrpěla na rtěnku Kočka, která mluvila s duchy Kočka, která žila na vysoké noze Kočka, která se znala s kardinálem Kočka, která pohnula s horou ... Kočka, která si hrála na pošťáka. Kdo napsal knihu Kočka, která si hrála na pošťáka? Autorem je Lilian Jackson Braun. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ...

INFORMACE

AUTOR
Lilian Jackson Braun
DIMENZE
8,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Kočka, která hrála Brahmse.pdf

POPIS

Jim Qwilleran je unaven prací a chce si dopřát dovolenou. Příležitost se nabídne sama, vzdálená teta mu ochotně zapůjčí srub u jezera uprostřed kanadských lesů poblíž městečka Mooseville. Jen co se svými nerozlučnými souputníky přijede, začnou se dít podivné věci. Někdo chodí o půlnoci po střeše, místní se tváří jako Pythie a při rybaření narazí Jim dokonce na stopu záhadné vraždy. Nebyl by to ani on, kdyby se záhy nezapletl do vzrušující hry na kočku a na myš, v níž je mu protihráčem vrah. Právě tehdy projeví Koko nečekané zaujetí pro klasickou hudbu, což se ukáže jako neobyčejně užitečné. Qwilleran, prvotřídní novinář, který vytuší zločin na sto honů, Koko - siamský kocour vybavený mnoha talenty a neobyčejnými instinkty a rozkošná Yum Yum, kterou její dva rytíři zbožňují - to je dozajista ten nejneobvyklejší a nejpovedenější detektivní tým!

Chcete si přečíst knihu?Kočka, která hrála Brahmse ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lilian Jackson Braun. Číst Kočka, která hrála Brahmse Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY