Tajemná Amra

Tajemná Amra - Alois Musil | Dcparkrx.org

... zakresleno do map. Všechny informace o produktu Kniha Tajemná Amra, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemná Amra ... Tajemná Amra (Jaroslav Petrbok) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Tajemná Amra od 304 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Alois Musil (30. června 1868 Rychtářov u Vyškova - 12. dubna 1944 Otryby u Českého Šternberka) byl český orientalista, biblista, cestovatel, etnograf a spisovatel a moravský katolický kněz.Je považován za jednoho z největších orientalistů a arabistů přelomu 19. a 20. století.Mezi Araby používal také jméno Músa ar Rueili ... Tajemná Amra ... .Je považován za jednoho z největších orientalistů a arabistů přelomu 19. a 20. století.Mezi Araby používal také jméno Músa ar Rueili či Músá šajch Číkí. But his visit was brief: Attack was imminent. "I enter and see remnants of paintings everywhere. I run from room to room; all are painted. I understand the importance of my discovery and thank God," he wrote in Tajemná Amra (Mysterious Amra), published in Prague in 1932. "I want to take pictures and I take the first photograph. Kniha: Tajemná Amra Autor: Alois Musil Beletrizovaný cestopis proslulého arabisty a...

INFORMACE

AUTOR
Alois Musil
DIMENZE
9,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemná Amra.pdf

POPIS

Kniha pojednává o pouštním zámku Amra na Arabském poloostrově, který český badatel objevil poč. 20. století. Beletrizovaný cestopis proslulého arabisty a orientalisty, badatele a cestovatele, který se proslavil svými výzkumy od Maroka až po Indii. Území, které kniha popisuje, nebylo do té doby zakresleno do map. Autor při svých cestách objevil pouštní zámek, historicky významný objekt s nádhernými nástěnnými obrazy.

Chcete si přečíst knihu?Tajemná Amra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alois Musil. Číst Tajemná Amra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY