Uteč rychle a vrať se pozdě

Uteč rychle a vrať se pozdě - Fred Vargas | Dcparkrx.org

...schopnost využít detaily a nejvíc to umí s těmi zvláštními až podivnými ... Uteč rychle a vrať se pozdě - Fred Vargas — Kniha.cz ... . ... Uteč rychle a vrať se pozdě Autor: Vargas, Fred Nakladatel: Argo EAN: 9788025719558 ISBN: 978-80-257-1955-8 Originál: Pars vite et reviens tard Překlad: Kybal, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 324 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,6 cm Rok vydání: 2016 Uteč rychle a vrať se pozdě. ... "Komisař Adamsberg se za pomoci svých poněkud neotřelých metod (a též za pomoci poněkud zvláštního kolegy Danglarda) pokouší přijít na kloub záhadě, která jako by se do dnešních dní vyloupla ze středověku. Začíná to celkem nenápadně: nejprve vysloužilý bretonský námořník Jo ... Komisař Adamsberg: Uteč rychle a vrať se pozdě - Fred ... ... . Začíná to celkem nenápadně: nejprve vysloužilý bretonský námořník Joss ... Uteč rychle a vrať se pozdě Autor: Vargas, Fred Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020410542 ISBN: 80-204-1054-6 Originál: Pars vite et reviens tard Překlad: Kybal, T...

INFORMACE

AUTOR
Fred Vargas
DIMENZE
5,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Uteč rychle a vrať se pozdě.pdf

POPIS

Komisař Adamsberg se za pomoci svých poněkud neotřelých metod (a též za pomoci poněkud zvláštního kolegy Danglarda) pokouší přijít na kloub záhadě, která jako by se do dnešních dní vyloupla ze středověku. Začíná to celkem nenápadně: nejprve vysloužilý bretonský námořník Joss, jenž na jednom pařížském náměstíčku obnovil pradávné vyvolávačské řemeslo, začne mezi zprávami, které má oznámit světu, nacházet podivné, těžko srozumitelné a temné vzkazy. Poté kdosi na dveře ve vybraných domech čmárá tajemné obrácené čtyřky. A pak se začnou objevovat mrtvoly… V českém překladu už známé případy svérázného komisaře Adamsberga připravujeme v reedicích a v novém grafickém zpracování spolu s těmi, které francouzská historička Frédérique Audouin-Rouzeauová, píšící pod pseudonymem Fred Vargas, pro své čtenáře píše nově.

Chcete si přečíst knihu?Uteč rychle a vrať se pozdě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fred Vargas. Číst Uteč rychle a vrať se pozdě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY