Řeka zmrtvýchvstání

Řeka zmrtvýchvstání - Philip José Farmer | Dcparkrx.org

... skupin, společenství a státečků. Brožovaná, dobrý stav ... Farmer Philip José ... . Kniha: Řeka zmrtvýchvstání - Svět Řeky I. - Philip José Farmer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... První díl nejdiskutovanějšího SF cyklu (Hugo 1972). Jak by to vypadalo, kdyby lidé dostali druhou šanci? Kdesi ... Kniha Řeka zmrtvýchvstání - Philip José Farmer | Dobré ... ... . Jak by to vypadalo, kdyby lidé dostali druhou šanci? Kdesi v kosmu existuje planeta, na níž se narodí všichni, kdo na Zemi zemřeli do roku 1984: Svět Řeky. Celé toto těleso totiž v tisíci zátočinách a zákrutech obtáčí veletok - Řeka. Lidé mohou žít pouze v jejím údolí - úzkém pruhu země podél řečiště. Celé toto těleso totiž v tisíci zátočinách a zákrutech obtáčí veletok - Řeka. Lidé mohou žít pouze v jejím údolí - úzkém pruhu země podél řečiště. A ihned po zmrtvýchvstání se začínají projevovat typické lidské vlastnosti: sdružování do skupin, společenství a státečků. Řeka zmrtvýchvstání Autor: Farmer, Philip José Nakladatel: Triton EAN: 9788072542444 ISBN: 80-7254-244-3 Originál: To Your Scattered Bodies Go Překlad: Bartošková, Linda Popis: 1× kniha, brožovaná, 254 stran, česky Rozměry: 11 × 16,5 cm Rok vydání: 2003 Title: To Your Scattered Bodies Go You are not logged in. If you create a free account and sign in, you will be able to customize what is displayed. Search the database ... Řeka zmrtvýchvstání? Reka zmrtvychvstani. Řeka zmrtvýchvstání Farmer Philip José . Jak by to vypadalo, kdyby lidé dostali druhou šanci? Kdesi v kosmu existuje planeta, na níž se narodí všichni, kdo na Zemi zemřeli do roku 1984: Svět Řeky. Celé toto těleso totiž v tisíci zátočinách a zákrutech obtáčí veletok - Řeka. Summary Bibliography: Philip José Farmer You are not logged in. If you create a free account and sign in, you will be able to customize what is displayed. Řeka Zmrtvýchvstání Noční strana Metropole Bez Slitování Správci počasí Lycie Zaové Hry na bolest La ville aux cent clochers Noční čas Vapor pressure - re-creation Water World Staré časy Dobrodružství pro ženy Řeka Zmrtvýchvstání Zaované Tajemný hrad Montreal Zakázané rozhovory Volání Měsíce Zahrada Journey ... Řeka plyne zdánlivě poklidně, není v ní nouze o klíčové dramatické zvraty, které filmu dodávají na sugestivní intenzitě, srovnatelné s nejlepšími scénáři současné kinematografie. Jediný syn bohatého sedláka Sychry, čtrnáctiletý Pavel, musí čelit rodové vášni svého otce, vášnivého pytláka. Farmer - Řeka zmrtvýchvstání (1993) Winston Smith Praha 1993, 309 stran, brožovaná, velmi dobrý stav. (x1916) Řeka zmrtvýchvstání - Philip J. Farmer /bazarové zboží/ skladem . Číslo produktu: ZBKNV00044: Počet stran: 287: V...

INFORMACE

AUTOR
Philip José Farmer
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeka zmrtvýchvstání.pdf

POPIS

První díl nejdiskutovanějšího SF cyklu (Hugo 1972). Jak by to vypadalo, kdyby lidé dostali druhou šanci? Kdesi v kosmu existuje planeta, na níž se narodí všichni, kdo na Zemi zemřeli do roku 1984: Svět Řeky. Celé toto těleso totiž v tisíci zátočinách a zákrutech obtáčí veletok – Řeka. Lidé mohou žít pouze v jejím údolí – úzkém pruhu země podél řečiště. A ihned po zmrtvýchvstání se začínají projevovat typické lidské vlastnosti: sdružování do skupin, společenství a státečků. Hlavní hrdina tohoto dílu, sir Francis Burton, se spolu s dalšími svými společníky rozhodne podstoupit složité pátrání po tvůrcích tohoto nepochopitelného projektu.

Chcete si přečíst knihu?Řeka zmrtvýchvstání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip José Farmer. Číst Řeka zmrtvýchvstání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY