Byl jsem agentem NKVD

Byl jsem agentem NKVD - Anatolij Granovskij | Dcparkrx.org

...lech některých komunistů, o odchylkách od leninských norem, politických chybách, o porušování socialistické zákonnosti, o Stalinově kultu osobnosti ... NKVD - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Byl jsem agentem NKVD. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Super doporučuji!! 18.12.2009 D., Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po ... Byl jsem agentem NKVD kniha od: Anatolij Granovskij. 89 % 7 ... Byl jsem agentem NKVD - Anatolij Granovskij | KOSMAS.cz ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po ... Byl jsem agentem NKVD kniha od: Anatolij Granovskij. 89 % 7 hodnocení ... Byl jsem agentem NKVD Autor Anatolij Granovskij. Autor, syn vlivného sovětského činovníka, který zahynul při stalinských čistkách, popisuje své dobrovolné zatčení, cestu do služeb NKVD, metody vyškolování agentů, svou činnost informátora a provokatéra zahrnující i jeho blízké a ... Byl jsem agentem NKVD (e-kniha) Naše generace se snaží zúčtovat s dobou totality. Již dříve jsme slýchávali, ještě z úst minulého režimu, o omylech některých komunistů, o odchylkách od leninských norem, politických chybách, o porušování socialistické zákonnosti, o Stalinově kultu osobnosti. NKVD, zkráceno z ruských slov Народный... Uložit ke srovnání. 3 600 - 3 689 Kč v 2 obchodech. Porovnat ceny. Byl jsem agentem NKVD Anatolij Grantovskij Dům knihy.cz > Knihy > Vojenství > Byl jsem agentem NKVD. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Byl jsem agentem NKVD. GRANOVSKIJ Anatolij. Info: Stefanos, 2003 (1.) - váz., 288 str. Z angl. přel. P. Motyčka EAN: 9788090310216 ISBN: ... Byl jsem agentem NKVD. Ohodnotit » ... „V e-shopu dobré-knihy nakupuji pravidelně již několik let a vždy jsem byl zcela spokojen." Byl jsem agentem NKVD 200 CZK Nov ... Uvědomil jsem si, že není-li toto v Česku známo, nebudou Češi asi nic vědět o tom, že E. Beneš byl pravděpodobně agentem sovětského NKVD. Přímé důkazy o tom sice nejsou dodnes k dispozici, neb zamčeny v nedostupných archivech Ruské federace, ale existuje pro to dost indicií. Byl jsem agentem NKVD Anatolij Granovskij. ... Autor, který byl sám rozporuplnou obětí sovětského režimu, na konci svého příběhu již s odpovědí na tuto otázku neváhá. Zlo, o kterém ve své knize píše, je zlem v posledku tajemným, metafyzickým, majícím původ jakoby mimo náš čas a prostor. Kniha Byl jsem agentem NKVD iba za 10,71 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Byl jsem agentem NKVD. Anatolij Granovskij Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřeb...

INFORMACE

AUTOR
Anatolij Granovskij
DIMENZE
9,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Byl jsem agentem NKVD.pdf

POPIS

Autor, syn vlivného sovětského činovníka, který zahynul při stalinských čistkách, popisuje své dobrovolné zatčení, cestu do služeb NKVD, metody vyškolování agentů, svou činnost informátora a provokatéra zahrnující i jeho blízké a přátelé, válečná léta v Sovětském svazu, způsob, jakým sovětský režim nakládal s vlastními válečnými hrdiny i svůj konečný útěk na Západ. Několik posledních kapitol je věnováno krátkému autorovu působení v poválečném Československu.

Chcete si přečíst knihu?Byl jsem agentem NKVD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anatolij Granovskij. Číst Byl jsem agentem NKVD Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY