Základní procesy růstu monokrystalů pro optoelektroniku

Základní procesy růstu monokrystalů pro optoelektroniku - Jan Novotný | Dcparkrx.org

...iodu identity. V rámci přemětu by posluchači měli získat základní informace o růstu uspořádané krystalické fáze v různých systémech, o technologických postupech používaných k pěstování monokrystalů pro různé aplikace i o metodách přípravy tenkých monokrystalických vrstev ... Zdroje resilience a problémy s přizpůsobením u ... ... . 470 Kč Technologie materiálů pro elektroniku a optoelektroniku | Ivan Hüttel . Technologie materiálů pro elektroniku a optoelektroniku | ... je křemík a některé vybrané sloučeniny typu A3B5, zvláště GaAs a to ještě převážně přípravě těchto materiálů ve formě monokrystalů. Dále jsou ve skriptu zařazeny kapitoly zaměřené na základní technologické operace ... Nejčastěji se jich využívají při výrobě po ... Jan Novotný | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... je křemík a některé vybrané sloučeniny typu A3B5, zvláště GaAs a to ještě převážně přípravě těchto materiálů ve formě monokrystalů. Dále jsou ve skriptu zařazeny kapitoly zaměřené na základní technologické operace ... Nejčastěji se jich využívají při výrobě polovodičů a skleněných vláken pro optoelektroniku, kde je předepsána čistota materiálů na 99,9999% a do křemíkových destiček se přidává přesné množství příměsí (dopantů). Rozložení těchto dopantů se sleduje autoradiografií. ČSN P CEN ISO/TS 80004-8 - epitaxe molekulárního svazku. Stáhnout normu: ČSN P CEN ISO/TS 80004-8 (Zobrazit podrobnosti) Zákazníci, kteří mají na svém počítači sjednanou od České agentury pro standardizaci (ČAS) službu ČSN on-line pro elektronický přístup do plných textů norem v pdf (verzi pro firmy nebo pro jednotlivce), mohou zde přímo otevírat citované ČSN. - popsat základní charakteristiky iontové výměny, chromatografie, sorpce, extrakce, destilace, rektifikace, transportních reakcí, elektrodialýzy, elektrolýzy, elektropřenosu; ... - zvolit vhodnou techniku pro získání tenkých vrstev epitaxní technikou a difuzí ... Technologie růstu monokrystalů křemíku Czochralskiho metodou ... 4. návštěvní expedice (rusky Четвертая экспедиция посещения, ЭП-4) na Mezinárodní vesmírnou stanici (ISS) byla krátkodobá výprava tří kosmonautů - Sergeje Zaljotina, Franka De Winne a Jurije Lončakova - na stanici, jejímž hlavním úkolem byla záměna lodi Sojuz sloužící jako záchranný člun pro stálou posádku stanice....

INFORMACE

AUTOR
Jan Novotný
DIMENZE
8,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Základní procesy růstu monokrystalů pro optoelektroniku.pdf

POPIS

Kniha přináší úvod do základních procesů výstavby krystalické mříže materiálů vysoké strukturní dokonalosti pro optoelektroniku, ale i mikroelektroniku, dále jsou v návaznosti na popis těchto elementárních dějů uvedeny aplikační směry jejich využití; v řadě případů poprvé detailně a souhrnně zpracovává perspektivní směry růstu základních optoelektronických materiálů ve formě tenkých vrstev i objemových monokrystalů.

Chcete si přečíst knihu?Základní procesy růstu monokrystalů pro optoelektroniku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Novotný. Číst Základní procesy růstu monokrystalů pro optoelektroniku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY