Čarodějky na cestách

Čarodějky na cestách - Terry Pratchett | Dcparkrx.org

...dy zase tolik není, a proto je to ideální odpočinková četba ... Čarodějky na cestách - Terry Pratchett | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Čarodějky na cestách O tom, co se stane, když Magrátě odkážete kouzelnou hůlku a Bábi Zlopočasné nařídíte, že nemá něco dělat. O tom, jak vznikají a jak se narušují pohádky, a také o tom, jak se vaří gumbo. Čarodějky na cestách je 12. díl ze Zeměplošského cyklu. Celé poslání se jevilo velmi jednoduché. Koneckonců, co těžkého je na tom, postarat se, aby si obyč ... Čarodějky na cestách / Witches on the Road - 395 Photos ... ... . Koneckonců, co těžkého je na tom, postarat se, aby si obyčejné služebné děvče nevzalo prince, zvláště když ho nechce? Jenže poněkud netýkavá a samolibá kmotřička sudička tak jednou rozhodla a na sňatku trvá. Čarodějky na cestách Úžasná Zeměplocha. Čtenářské recenze (3) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Začala jsem číst na doporučení a jsem nadšená, pročistí hlavu, pobaví a jěště se něco dovíme - doporučuji všem. ... Elektronická kniha Čarodějky na cestách na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Čarodějky na cestách od ostatních uživatelů. ... Audiobook Čarodějky na cestách reviews „Hlasem čarodějných audioknih se stala Zuzana Slavíková. Zatímco v Soudných sestrách teprve postupně hledala ten správný zvuk, do této knihy již naskočila v plné síle a se znalostí prostředí. Zato Čarodějky na cestách byly parádní. Ono to ovšem ale ani moc nepřipomínalo klasickou Zeměplochu. Čarodějky jsou takové temnější, méně veselé, málo absurdní, řeší se zde vážná a nezparodizovaná témata a celé je to na Pratchetta docela nezvykle podané. Čarodějky na cestách (Úžasná Zeměplocha) (3) BIBLIOGRAFICKÉ ÚDAJE: Napsal Terry Pratchett, z anglického originálu Witches Abroad, vydaného nakladatelstvím Victor Gollanez Ltd. v Londýně v roce 1991, přeložil Jan Kantůrek, vydalo nakladatelství TALPRESS, spol. s.r.o., Praha jako svou 156. publikaci. Čarodějky na cestách (Úžasná Zeměplocha) (4) díl v sérii: 12 (předchozí: Sekáč ; následuje: Malí bohové ) Humorné fantasy vyprávění o třech čarodějnicích, jež se na přání zesnulé sudičky snaží zabránit sňatku Popelky a prince. Čarodějky na cestách Terry Pratchett Nakladatel: Talpress 2003 Audiokniha Čarodějky na cestách obsahuje fantasy příběh ze série Úžasná Zeměplocha od autora Terryho Pratchetta. Čte Zuzana Slavíková. Komu připadne po skonu čarodějky a zároveň sudičky Desideráty Duté její kouzelná hůlka? Překvapivě Magrátě Česnekové. Ovšem jen pod podmínkou, že dokáže uvést do pořádku ... Kniha: Čarodějky na cestách - Terry Pratchett; Josh Kirby. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace nale...

INFORMACE

AUTOR
Terry Pratchett
DIMENZE
9,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarodějky na cestách.pdf

POPIS

Celé poslání se jevilo velmi jednoduché. Koneckonců, co těžkého je na tom, postarat se, aby si obyčejné služebné děvče nevzalo prince, zvláště když ho nechce? Jenže poněkud netýkavá a samolibá kmotřička sudička tak jednou rozhodla a na sňatku trvá. Bábi Zlopočasná, Stařenka Oggová a Magráte Česneková chtějí ubohému děvčeti pomoci, a vydávají se proto na cestu do dalekého města Genovy. Háček je v tom, že kromě svých kouzel, založených především na hlavologii, s sebou mají pouze tajemné vúdú paní Gogolové, jednookého kocoura Silvera a magickou hůlku, která dokáže jediné - vykouzlit dýně.

Chcete si přečíst knihu?Čarodějky na cestách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Terry Pratchett. Číst Čarodějky na cestách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY