Italská mafie a její podnikání

Italská mafie a její podnikání - Pino Arlacchi | Dcparkrx.org

...a mafií dneška. Dílo také komplexně představuje širší problematiku italského jihu ... Mafie - Wikipedie ... ... Italská mafie a porovnaj ceny v 1 obchode od 10.69 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp ITALSKÁ MAFIE A JEJÍ PODNIKÁNÍ (PINO ARLACCHI) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Přestože koronavirová opatření italské mafii zkomplikovala její tradiční podnikání, jako je obchodování s drogami nebo prostituce, okamžitě se chopila nových příležitostí a rozšířila své pole působnosti. Italští úředníci čelí rostoucímu vlivu klanů zejména na jihu země. Zločinci v ... Italská mafie a její podnikání (Pino Arlacchi) od 10.69 ... ... . Italští úředníci čelí rostoucímu vlivu klanů zejména na jihu země. Zločinci v době krize nabízejí úvěry krachujícím podnikům, obchodují se ... Kniha ukazuje, jak novodobá mafie dokáže využít svůj podnikatelský potenciál i v moderní tržní ekonomice především tím, že se podílí na světovém obchodu s drogami. Autor se zabývá třemi vývojovými stadii mafie - jejím tradicionalistickým obdobím, následnou krizí, ... Obávaná kalábrijská mafie 'Ndrangheta je jediná zločinecká organizace, která operuje na všech kontinentech a její působnost se dále rozšiřuje, uvedl v Římě italský soudce Nicola Gratteri, který s mafií bojuje už několik desetiletí a od roku 1989 žije pod policejní ochranou. Mafie, často označovaná „skutečnými pány" Itálie jako Cosa Nostra („naše věc"), je tajná společnost vzniklá v polovině 19. století na Sicílii.Její odnož se objevila ke konci 19. století na východním pobřeží Spojených států společně s vlnou italských imigrantů.Členové mafie byli vždy jen muži. Moc mafie ve Spojených státech vrcholila v průběhu 20 ... Nigerijská mafie, konkrétně skupina Černá sekera, pronikla také do Kanady, kde ji v roce 2015 deník Globe and Mail popsal jako "kult smrti" pocházející z Nigérie, kde má za sebou "dlouhá desetiletí vražd a znásilnění a její členové jsou vázáni pokrevní přísahou." Sdílet článekItálie je bohatá na ostrovy. Sice se nemůže rovnat s takovými giganty jako je Finsko, kterému patří přibližně 100 tisíc ostrovů či Řecko, které má na svém území přibližně 6000 ostrovů, stále se má čím pochlubit. Zemi na Apeninském poloostrově patří přibližně 400 ostrovů, ale kdybyste měli vybrat jeden nejkrásnější, měli byste co dělat Poslední text zavražděného novináře Kuciaka: Italská mafie na Slovensku. Její chapadla sahají i do politiky Krátce po smrti investigativního novináře Jána Kuciaka se objevily indicie, že by jeho smrt mohla souviset s textem o působení italské mafie na východě Slovenska. Jak uvedla nedávno BBC, italská mafie je kvůli sílícímu honu italské policie v defenzivě a často se obrací k legálnímu podnikání. Ti, kterým hrozí trestní stíhání, se schovávají v bunkrech pos...

INFORMACE

AUTOR
Pino Arlacchi
DIMENZE
12,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Italská mafie a její podnikání.pdf

POPIS

Kniha ukazuje, jak novodobá mafie dokáže využít svůj podnikatelský potenciál i v moderní tržní ekonomice především tím, že se podílí na světovém obchodu s drogami. Autor se zabývá třemi vývojovými stadii mafie – jejím tradicionalistickým obdobím, následnou krizí, kterou mafie procházela během prvních poválečných let italské transformace, a mafií dneška. Dílo také komplexně představuje širší problematiku italského jihu, organizovaného zločinu a upozorňuje na důležité aspekty modernizace společnosti na jedné straně a na její zaostalost na straně druhé.

Chcete si přečíst knihu?Italská mafie a její podnikání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pino Arlacchi. Číst Italská mafie a její podnikání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY