Universum 9 (Sp-T): Všeobecná encyklopedie

Universum 9 (Sp-T): Všeobecná encyklopedie - - | Dcparkrx.org

...yklopedii, dosud nejobsáhlejší ... UNIVERSUM všeobecná encyklopedie - [20 ... Všeobecná encyklopedie - Vyhledávání na Heureka.cz ... .4. 2020] Universum - všeobecná encyklopedie I. - X. tj kompletní řadu A-Z, stav - velmi zachovalý (s drobným šrámy na svazku 7 a 9 Jde o společné dílo autorského kolektivu více než 800 našich a zahraničních odborníků, kteří vytvořili všeobecnou encyklopedii, dosud nejobsáhlejší ... kolektiv autorů, Universum - všeobecná encyklopedie 1 A-F, Euromedia, 2002 kolektiv autorů , Universum (2-svazková) - Encyklopedie pro 21. století , Knižní klub, 2006 kolektiv autorů , Univerzum A - Ž , Ikar ( ... Encyklopedie universum - bazar - Bazoš.cz ... . století , Knižní klub, 2006 kolektiv autorů , Univerzum A - Ž , Ikar (ČR), 2011 Velká všeobecná encyklopedie [vedoucí autorského kolektivu Josef Čermák ; autorský kolektiv původní encyklopedie Universum Karolina Adamová ... et al.] Document has not been rated yet Nové universum - všeobecná encyklopedie A-Ž - autorů, k. Nejnovější vydání úspěšné encyklopedie, nyní v jednom svazku o 1304 stranách, který je aktualizován k 1.9. 2003, takže zde uživatel najde i události z poslední doby, např. jméno nového prezidenta Libé... Universum 1-10 - všeobecná encyklopedie , Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek! nové universum všeobecná encyklopedie a -ž lidé , 40 000 hesel , svět + cd - rom , 3 500 obrázků , věda vydala euromedia group k.s. - knižní klub v edici universum v praze roku 2003 isbn 80-242-1069-x pevná vazba počet stran : 1303 české vydání 1. stav knihy je nový a cena pouze dohodou. Všeobecná desetidílná encyklopedie Universum, je...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Universum 9 (Sp-T): Všeobecná encyklopedie.pdf

POPIS

Devátý svazek všeobecné encyklopedie, která v koncentrované podobě skýtá poučení o všech oborech lidské činnosti a o všem, čeho se lidský duch dobral v průběhu tisíciletí. Dílo, edičně prověřené už v několika evropských zemích, obsahuje bohatou databázi, 150 000 hesel doprovázených barevnými vyobrazeními, schématy, grafy a přehlednými tabulkami, důmyslně provázené systémem odkazů. Výchozí materiál z německého originálu byl svěřen do péče cca 350 českých odborníků a lektorů, uzpůsoben pro českého uživatele a doplněn o desettisíce hesel z českých, ale i středoevropských a východoevropských reálii ze všech oborů.

Chcete si přečíst knihu?Universum 9 (Sp-T): Všeobecná encyklopedie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Universum 9 (Sp-T): Všeobecná encyklopedie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY