Horární astrologie a horoskop volby vhodné doby: Jak získat odpovědi a předpovědi s pomocí astrologie

Horární astrologie a horoskop volby vhodné doby: Jak získat odpovědi a předpovědi s pomocí astrologie - Marion D. Marchová, | Dcparkrx.org

...echnete toto poselství, či jak s tím naložíme, je pak už na každém z nás ... Ascendent a domy | Horoskopy, astrológia, etikoterapia ... ... . Vykládejte mu na dobrou noc pohádky o tom, jak rostou ceny jeho akcií, jak se zvyšuje cena jeho nemovitostí a jak jeho agent prodává jeho knihu. Když se cítí bezpečný, projeví se to dobře zásobenou spižírnou, předplaceným pojištěním, a když bude šílený radostí, začne se chovat netypicky a bude s vámi flámovat ... Astrologie mě fascinuje, a někdy už i trošku nudí, a pak zase nadchne, j ... Příběhy ... ... Astrologie mě fascinuje, a někdy už i trošku nudí, a pak zase nadchne, jak vše stále dokola funguje...Když mám negativní konstelace na peníze, tak se neobjedná třeba někdy vůbec nikdo, i když udělám velké slevy, nebo připravím na další, úspěšnější období zvýšení cen. Pak zase, při dobrých aspektech mám nával a několik objednávek denně.

INFORMACE

AUTOR
Marion D. Marchová,
DIMENZE
12,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Horární astrologie a horoskop volby vhodné doby: Jak získat odpovědi a předpovědi s pomocí astrologie.pdf

POPIS

-

Chcete si přečíst knihu?Horární astrologie a horoskop volby vhodné doby: Jak získat odpovědi a předpovědi s pomocí astrologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marion D. Marchová,. Číst Horární astrologie a horoskop volby vhodné doby: Jak získat odpovědi a předpovědi s pomocí astrologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY