Budoucnost je dlouhá: Fakta

Budoucnost je dlouhá: Fakta - Louis Althusser | Dcparkrx.org

...odle Wittgensteina je fakt „to, čemu tak jest", „svět je celkem faktů a nikoli věcí" a „rozpadá se na fakty" ... Budoucnost není elektrická, ale vodíková, je přesvědčena ... ... . Pojem faktu tak zdůrazňuje několik důležitých přesvědčení: Naše planeta se mění a je již nemožné si těchto změn nevšimnout. Globální procesy již začaly, a to jestli naše civilizace přežije, záleží jen na nás. „TVOŘIVÁ SPOLEČNOST ... Myslí si, že bude žít z kapitálu až do konce života, ale místo toho se zadlužuje, kašle na svojí ženu i na budoucnost. Přijít o peníze je ale to nejmenší, co nás někdy může ... Jang-c'-ťiang (tibetsky: འབྲི་ཆུ, D ... Jako kníže Rohan 1983 - YouTube ... . Přijít o peníze je ale to nejmenší, co nás někdy může ... Jang-c'-ťiang (tibetsky: འབྲི་ཆུ, Dřičhu; výslovnost, čínsky pchin-jinem Yángzǐ Jiāng, znaky 扬子江), popř. Modrá řeka je řeka ve střední ČLR (Čching-chaj, Tibetská autonomní oblast, S'-čchuan, Jün-nan, Čchung-čching, Chu-pej, Chu-nan, Ťiang-si, An-chuej, Ťiang-su, Šanghaj).Název Jang-c'-ťiang, pod kterým je řeka známá v některých ... Vědět, co nevíme, je lepší než si myslet, že víme, co nevíme. Philip E. Tetlock. V knize superprognózy se uvádí, že předpovídat budoucnost (ve smyslu geopolitických otázek) lze maximálně na období 3 - 5 let. Jak dlouhá je Velká čínská zeď? Kde končí? Kdo ji stavěl? Odpovědi na tyto otázky najdete v dnešní videu. ... Náhodná fakta - https://goo.gl/pHj7oz Unboxing ... Velká čínská zeď je široká maximálně 9 metrů a podobné barvy jako okolí. Tudíž není šance, že by byla z Měsíce pozorovatelná. Někteří odborníci tvrdí, že je zeď viditelná z oběžné dráhy Země (od 160 km výš). Podle americké NASA je zeď z oběžné dráhy stěží vidět a i tak jen za dokonalých podmínek. Vánoce jsou tu, pokud se však nudíš a chceš se o nich dozvědět více, koukni na tohle video s 40 náhodnými fakty o Vánocích. Veselé Vánoce! Podpoř mě na patreonu: https://www ... Budoucnost není elektrická, ale vodíková, je přesvědčena druhá největší automobilka světa ... Ces...

INFORMACE

AUTOR
Louis Althusser
DIMENZE
3,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Budoucnost je dlouhá: Fakta.pdf

POPIS

Althusserův text je strhujícím vyznáním výjimečně nadaného intelektuála trpícího záchvaty šílenství, jenž v roce 1980 při jednom ze svých záchvatů uškrtil svoji manželku. Text vznikl jako svého druhu výpověď toho, co se Althusserovi přihodilo, včetně popisu nemoci a léčby. Osobitý text tak tvoří neodmyslitelný protipól Foucaultových Dějin šílenství. Autobiografie francouzského filosofa a předního interpreta Marxova díla je zároveň i významným dokumentem o francouzském levicovém myšlení po druhé světové válce a o ideových střetech mezi existencialismem a strukturalismem. Kniha čtenáře upoutá svojí vysokou literární kvalitou.

Chcete si přečíst knihu?Budoucnost je dlouhá: Fakta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louis Althusser. Číst Budoucnost je dlouhá: Fakta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY