Speciální psychoterapie: Úzkost a strach

Speciální psychoterapie: Úzkost a strach - Jan Vymětal, | Dcparkrx.org

...m učebním textem určeným především ... Panická porucha - Wikisofia ... ... V obecné části vymezujeme úzkost a strach ze zorného úhlu dnení psychologie, následuje jejich přiblíení z pohledu ontogeneze a nakonec zařazení do rámce sou. časně platné Mezinárodní klasifikace nemocí (MKN-10). Ve speciální části se seznámíme s osmi významnými psychologickými přístupy. k této problematice. Kniha: Speciální psychoterapie Úzkost a strach - Jan Vymětal; kolektiv. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop ... Speciální psychoterapie ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Psychoterapie a psychologie Brno, Mgr. Yvonne Holčáková V rámci psychoterapeutických nebo poradenských sezení vám mohu pomoci, pokud: procházíte náročným životním obdobím Podobné jednotky. Speciální psychoterapie / Hlavní autor: Vymětal, Jan, 1945- Vydáno: (2007) Úzkost a strach u dětí : [jak jim předcházet a jak je překonávat] / Hlavní autor: Vymětal, Jan, 1945- Vydáno: (2004) Deset tváří úzkosti : svép...

INFORMACE

AUTOR
Jan Vymětal,
DIMENZE
3,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Speciální psychoterapie: Úzkost a strach.pdf

POPIS

Kniha ukazuje, jak lze psychologických poznatků užívat v případě léčebného ovlivňování úzkosti a strachu. Text je rozdělen do tří částí: obecné, speciální a závěr tvoří dodatky. V obecné části autořivymezují úzkost a strach ze zorného úhlu dnešní psychologie, následuje jejich přiblížení z pohledu ontogenese a zařazení do rámce současně platné mezinárodní klasifikace nemocí. Ve speciální části seznamují s osmi významnými psychologickými přístupy k této problematice.

Chcete si přečíst knihu?Speciální psychoterapie: Úzkost a strach ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Vymětal,. Číst Speciální psychoterapie: Úzkost a strach Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY