Dumasův klub

Dumasův klub - Arturo Pérez-Reverte | Dcparkrx.org

...né kapitoly Tří mušketýrů. Ověření pravosti rukopisu vezme nájemný lovec knih Lucas Corso jako melouch k větší zakázce: má vypátrat, který ze tří zdánlivě identických exemplářů vzácného tisku ze 17 ... Dumasův klub - Arturo Pérez-Reverte | Elektronická kniha ... ... . století je pravý - a lze jím vyvolat ďábla. Corso se zprvu lehce přiživuje na závislosti těch, pro koho jsou knihy ... Dumasův klub aneb, Richelieuův stín dobrodružství magie mystika satanismus tajemno Arturo Pérez-Reverte , překlad Anežka Charvátová DUMASŮV KLUB Arturo Pérez-Reverte je na můj vkus příliš užvaněným autorem, který dvěma odstavci vylíčí scénu, na kterou by stačila věta. Podobné uměle nafouknuté knihy mě vždycky rozčílí, protože mám pocit, že autor pohrdá čtenářovým časem. Ale kdo hledá nekomplikovanou zábavu, přijde si jistě na své. Dumasův klub 2000; Vlámský obraz ... Dumasův klub - Arturo Pérez-Reverte,Anežka Charvátová ... ... . Podobné uměle nafouknuté knihy mě vždycky rozčílí, protože mám pocit, že autor pohrdá čtenářovým časem. Ale kdo hledá nekomplikovanou zábavu, přijde si jistě na své. Dumasův klub 2000; Vlámský obraz 1997; Královna jihu 2005; Šermířský mistr 1998; Kůže na buben 2004; všech 11 knih autora. Kniha Dumasův klub je v. Právě čtených: 3x: Přečtených: 258x: 0 hodnocení Dumasův klub 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Na počátku byla vražda a rukopis jedné kapitoly Tří mušketýrů. Ověření pravosti rukopisu vezme nájemný lovec knih Lucas Corso jako melouch k větší zakázce: má vypátrat, který ze tří zdánlivě ... Kůže na buben Autor: Arturo Pérez-Reverte Rok vydání: 2004 Kniha je v bezvadném stavu, nečtená. Dostupnost: Skladem Kód: 10001429 : 125 Kč Dumasův klub aneb Richelieuův stín. Arturo Pérez-Reverte; rok vydání - 2016. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 389 K č. Na počátku byla vražda a rukopis jedné kapitoly Tří mušketýrů. ... Pérez-Reverte, Arturo - Dumasův klub. Více informací k této knize najdete v detailu. Román španělského prozaika Artura Péreze-Reverta (*1951) patřil k evropským bestsellerům na konci minulého století. O jeho úspěchu svědčí i fakt, že kniha byla zfilmována Hollywoodem jako "Devět bran" s J. Deppem v hlavní roli. Dumasův klub - Pérez-Reverte Arturo - Na počátku byla vražda a rukopis jedné kapitoly Tří mušketýrů. Ověření pravosti rukopisu vezme nájemný lovec knih Lucas Corso jako melouch k větší zakázce: má vypátrat, který ze tří zdánlivě identických exemplářů Dumasův klub. Nové Vydavatel: ARGO : Počet stran: 368 : Kategorie: Beletrie pro dospělé : Podkategorie: Romány, povídky, novely : ISBN: 978-80-257-1669-4 : EAN: 9788025716694: Int. číslo: 200441: Popis: Na počátku byla vražda a rukopis jedné kapitoly Tří mušketýrů. Ověření pravosti rukopisu vezme nájemný lovec knih Lucas ......

INFORMACE

AUTOR
Arturo Pérez-Reverte
DIMENZE
7,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Dumasův klub.pdf

POPIS

Na počátku byla vražda a rukopis jedné kapitoly Tří mušketýrů. Ověření pravosti rukopisu vezme nájemný lovec knih Lucas Corso jako melouch k větší zakázce: má vypátrat, který ze tří zdánlivě identických exemplářů vzácného tisku ze 17. století je pravý – a lze jím vyvolat ďábla. Corso se zprvu lehce přiživuje na závislosti těch, pro koho jsou knihy přímo drogou. Pak se však ocitne v osidlech tajemného plánu a čelí smrti, kterou začne kdosi rozsévat podle scénáře jak vystřiženého z Dumasových románů. Do cesty se Corsovi navíc postaví krásná dívka – anděl, či ďábel? Autor rozehrává umnou partii, v níž splývají hranice mezi literaturou, černou magií, hrou a realitou, a drží čtenáře v napětí až po překvapivý závěr. Dílo jednoho z nejčtenějších španělských spisovatelů zfilmoval Roman Polanski pod názvem "Devět bran" s Johnym Deppem v hlavní roli.

Chcete si přečíst knihu?Dumasův klub ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arturo Pérez-Reverte. Číst Dumasův klub Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY