Něžná

Něžná - Fjodor Michajlovič Dostojevskij | Dcparkrx.org

... hudba i text.....Věnuji Janičce,protože mne k vytvoření tohoto dílka inspirovala její tvorba a styl ... NĚŽNÁ - BLUE EFFECT - YouTube ... . Něžná je čtivá, pohltí vás podobně, jako hlavní postavu pohlcují neurotické úvahy. Na rozdíl od Dostojevského románů, jako jsou Bratři Karamazovi nebo Zločin a trest, je zde příběh jen načrtnut, některé pohnutky postav stále zůstávají "za rouškou". Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl. Něžná noc = Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl NOVÉ ALBUM VYCHÁZÍ 16. Něžná noc. ... NĚŽNÁ - BLUE EFFECT - YouTube ... . Něžná noc = Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl NOVÉ ALBUM VYCHÁZÍ 16. Něžná noc....

INFORMACE

AUTOR
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
DIMENZE
12,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Něžná.pdf

POPIS

Jedna z nejmistrnějších povídek Dostojevského líčí nerovný svazek mladé dívky a usedlého zastavárníka, který ústí do naprostého nepochopení a následné tragédie. Šestnáctiletá křehká dívka nedokáže snášet manželovu výchovu, záměrné potlačování svého mládí i své touhy po skutečné lásce. Zpočátku je dívka plná ochoty svého muže skutečně milovat, být mu rovnocennou přítelkyní, ale pod jeho necitlivou nadvládou v ní veškerý cit odumírá.

Chcete si přečíst knihu?Něžná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fjodor Michajlovič Dostojevskij. Číst Něžná Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY