Aloe vera - Přírodní léčitel

Aloe vera - Přírodní léčitel - Diane Gage | Dcparkrx.org

...te pod ochrannou... Bylinář a léčitel Wojnar ... Aloe vera - Přírodní léčitel - Diane Gage od 1,89 ... ... . 8,118 likes · 306 talking about this. Vyřešte své zdravotní problémy přírodní cestou. Pomohu Vám s výběrem vhodných bylinek a bylinných přípravků. Aloe vera 100% přírodní gel Aloe Vera Gel BIO kvalita Vychutnejte pravou extra hustou chuť Aloe Vera! Aloe Vera je přírodní zázrak, který je známý po staletí, již staří Egypťané využívali jeho léčivých účinků k léčbě popálenin, puchýřů a ran. Egypťanky Aloe používaly je zkrášlení pl ... Aloe vera | Prozdravi.cz - Přírodní cestou ke zdraví ... . Egypťanky Aloe používaly je zkrášlení pleti a hojně se užívalo i balzamování. Aloe Vera orig. brož. Autor: Diane Gage Rok vydání : 1998 Počet stran : 128 Vydal: Pragma, Hodkovičky Stav: výborný stav, nová Náš kód: JD 0012P Název: Aloe Vera Aukce prodejce wwANTIKVARIATYcz Majitel: Tomáš Maděra Antikvariát Arco, Jeruzalémská 10 110 00 Praha 1 Tel.: +420 224 213 259 E-mail: [email protected] Ka… ALOE VERA se používá v léčitelství po staletí a její účinky potvrzuje i moderní věda. Užívání aloe je dobré hlavně proto, že obsahuje přes 200 aktivních látek (vitamíny, minerály, enzymy, aminokyseliny)....

INFORMACE

AUTOR
Diane Gage
DIMENZE
3,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Aloe vera - Přírodní léčitel.pdf

POPIS

Zázračnou léčivou sílu aloe vera využívá lidstvo více než čtyři tisíce let. Dnes je základem multimilionového průmyslu, vyrábějícího doplňky výživy a kosmetické a farmaceutické prostředky. Lékařské a vědecké společnosti neustále zkoumají výrazné regenerativní vlastnosti této rostliny.Aloe vera při zevním užívání urychluje hojení ran a popálenin, omlazuje a změkčuje pokožku a vlasy, zmírňuje bolest svalů a kloubů a pomáhá při potížích s akné. Lékaři je obvykle používána při léčbě vážných poranění popálením nebo opařením, dentisty a stomatology ke zmírnění otoků a zápalů. Vnitřně se aloe užívá při léčení zácpy, žaludečních vředů, artritidy, cukrovky, vysokého krevního tlaku a množství jiných zdravotních problémů. Diane Gage předkládá čtenářům vyvážený a mnohostranný přehled o vlastnostech této úžasné rostliny, podložený studiem a rozsálým výzkumem. Rozebírá biologické vlastnosti aloe vera a objasňuje léčivé účinky, které má na lidské tělo. Sleduje její využití v průběhu historie až ke kulturám tak vzdáleným, jako byli starověcí Egypťané, Arabové a původní obyvatelé Ameriky. Kniha, která je plná praktických rad o domácím pěstování aloe vera a jejím použití, vám poskytne veškeré informace, které o tomto přírodním rostlinném léčiteli potřebujete znát.

Chcete si přečíst knihu?Aloe vera - Přírodní léčitel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diane Gage. Číst Aloe vera - Přírodní léčitel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY