Encyklopedie českých zámků

Encyklopedie českých zámků - Pavel Vlček | Dcparkrx.org

... . Vlček Pavel: Encyklopedie českých zámků - Již páté vydání zásadní práce včetně vůbec první ucelené studie o vývoji naší zámecké architektury, která přináší v esejisticky pojatých encyklopedických heslech jak lokality s nejvýznamnějšími zámeckými objekty Čech, ale také biografie předních domácích i cizích ... Encyklopedie českých zámků - Knihy.cz ... ... Encyklopedie českých zámků Odborná literatura Již páté vydání zásadní práce včetně vůbec první ucelené studie o vývoji naší zámecké architektury, která přináší v esejisticky pojatých encyklopedických heslech jak lokality s nejvýznamnějšími zámec... Ilustrovaná encyklopedie českých zámků - Nově koncipovaná kniha velkého formátu má vedle obsáhlého úvodu o vývoji zámeckých staveb u nás i o životě na zámku tři části: na 550 vlastních zámeckých staveb, slovník architektonického tvarosloví a pojmů souvisejících se zámky a zámeckými stavbami včetně zahrad a park ... Encyklopedie českých zámků 5.v Vlček, Pavel od 197 Kč ... ... ... Ilustrovaná encyklopedie českých zámků - Nově koncipovaná kniha velkého formátu má vedle obsáhlého úvodu o vývoji zámeckých staveb u nás i o životě na zámku tři části: na 550 vlastních zámeckých staveb, slovník architektonického tvarosloví a pojmů souvisejících se zámky a zámeckými stavbami včetně zahrad a parků, a konečně biografický slovníček ......

INFORMACE

AUTOR
Pavel Vlček
DIMENZE
7,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie českých zámků.pdf

POPIS

Již páté vydání zásadní práce včetně vůbec první ucelené studie o vývoji naší zámecké architektury, která přináší v esejisticky pojatých encyklopedických heslech jak lokality s nejvýznamnějšími zámeckými objekty Čech, ale také biografie předních domácích i cizích architektů spojených se zámky i zámeckými zahradami a přehled příslušné terminologie. Celkem na 550 hesel doprovází 335 ilustrací (stavby, půdorysy, architektonické detaily atd.).

Chcete si přečíst knihu?Encyklopedie českých zámků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Vlček. Číst Encyklopedie českých zámků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY