Časotřesení

Časotřesení - Kurt Vonnegut jr. | Dcparkrx.org

...ili. Hrdinou je pětadevadesátiletý spisovatel Trout, který ... Kniha Časotřesení - Kurt junior Vonnegut | knizniklub.cz ... ... Časotřesení Kilgore Trout opět na scéně. 13. února 2001se vesmír z neznámého důvodu rozhodne smrštit a opět roztáhnout. Výsledkem je časový posun, jenž během zlomku sekundy vrátil na Zemi vše o deset let nazpět, do 17. února 1991. Parametry a specifikace ... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - nabídka více než 150 tisíc titulů za skvělé ceny, výhodné poštovné a osobní odběr zdarma na osmi pobočkách. Kniha: Časotřesení (Kurt Vonnegut jr.). Nakupujte knihy on ... Kurt Vonnegut - Wikipedie ... . Kniha: Časotřesení (Kurt Vonnegut jr.). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Časotřesení (Timequake, 1997, přel. Jiří Popel, 1998) Sbírky povídek. Canary in a Cathouse (1961) Vítejte v opičárně (Welcome to the Monkey House, 1968, přel. David Hájek, 1994) Wampeters, Foma and Granfalloons (1968) Květná neděle (Palm Sunday, přel. Matěj Turek, 2004) Nothing is Lost Save Honor (1984) Petra Jiřinská - osobní webové stránky. Kresba, malba, klasické grafické techniky Časotřesení (Hardcover) Published 1998 by Argo AAA sv. 26, Hardcover, 184 pages Author(s): Kurt Vonnegut Jr., Jiří Popel (Translator) ISBN: 8072031880 Edition language: Czech Average rating: 3.85 (13 ratings) more details ... Kilgore Trout opět na scéně. 13. února 2001se vesmír z neznámého důvodu rozhodne smrštit a opět roztáhnout. Výsledkem je časový posun, jenž během zlomku sekundy vrátil na Zemi vše o deset let nazpět, do 17. února 1991. Kurt Vonnegut napsal kdysi román, jejž pojmenoval Časotřesení...

INFORMACE

AUTOR
Kurt Vonnegut jr.
DIMENZE
6,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Časotřesení.pdf

POPIS

zjevne nevi, ze hlavni mesto americkeho statu Indiana se jmenuje Indianapolis, nikoli INDIANOPOLIS a tuto neomluvitelnou prekladatelskouchybu opakuje v kazde kapitole jinak jiste dobre a zajimave knizky pana Vonneguta Jr. Zajimalo by me kolik si za ten preklad vzal penez a kolik dostala "odpovedna" redaktorka Slamova za dohled nad textem. Pokud se nejaka chyba objevuje nejmene 63x v jedne knizce, je na miste zamyslet se nad kvalitou jejich prace a nad tim, kolik, ne tak zjevnych chyb, tam jeste je a nakolik se da prekladu verit. Skoda, pane Popeli ze nejste ve stejne lize s Jaroslavem Koranem...v jakem okresnim preboru se nachazi pani Slamova, si netroufam odhadnout. Omlouvam se za nepouziti diakritiky. S uctou Borek Brown.

Chcete si přečíst knihu?Časotřesení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Vonnegut jr.. Číst Časotřesení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY