Mystérium zvířat: Co si zvířata myslí a co cítí

Mystérium zvířat: Co si zvířata myslí a co cítí - Karsten Brensing | Dcparkrx.org

...ína: Soucit, Od přírody ke ... Mystérium zvířat - Co si zvířata myslí a co cítí - Karsten Brensing ... Moudrost zvířat, Jak zvířata myslí a co cítí | Odborná ... ... . Jak je možné, že si velryby v Atlantiku skládají každý rok nové písničky a hejno kosatek u západního pobřeží Kanady nežere žádné ryby? Jak zvířata myslí a co cítí. € 12.72 € 16.87. Mystérium zvířat - Co si zvířata m.. € 12.95 € 17.34. Najpredávanejšie. Malé ženy. € 12.35 € 15.90. Jemné umenie mať veci v paži. € 8.90 € 9.99. Moudrost zvířat, Jak ... Moudrost zvířat | Albatrosmedia.cz ... . Malé ženy. € 12.35 € 15.90. Jemné umenie mať veci v paži. € 8.90 € 9.99. Moudrost zvířat, Jak zvířata myslí a co cítí Morell Virginia. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Nakladatelství XYZ. ISBN. 978-80-7597-623-9. EAN. 9788075976239. Počet stran. 376 . Rok vydání. 2020 . Formát. 145x205 . To jsem z toho jelen! aneb Víme, co si zvířata myslí? Napadlo vás někdy, jaké to je být rybou, papouškem či ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Karsten Brensing. Kniha Moudrost zvířat: Jak zvířata myslí a co cítí na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Moudrost zvířat: Jak zvířata myslí... Vyberte si z knih od autora Karsten Brensing na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Mystérium zvířat. Karsten Brensing. ... Jak je možné, že si velryby v Atlantiku skládají každý rok nové písničky a hejno kosatek u západního pobřeží Kanady nežere žádné ryby? Jak je možné, že kachny obstojí v poměrně komplikovaných testech zaměřených na abstraktní myšlení? ... Jak zvířata myslí a co cítí ... Moudrost zvířat Jak zvířata myslí a co cítí ... Ponořte se do fascinujících hlubin zvířecí mysli, o níž současná věda zjišťuje zcela nové poznatky. Dozvíte se, že mravenci se vzájemně učí, krysy jsou lechtivé, ptákům se zdá o zpěvu, psi si pamatují spousty slov a mnoho dalšího. Nechte se ohromit těmi ... Moudrost zvířat E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Jak zvířata myslí a co cítí. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Virginia Morell. To jsem z toho jelen! aneb Víme, co si zvířata myslí? Myslí si, že zvířata žijí v přítomném okamžiku, nepamatují si svou minulost a neplánují si budoucnost. Ovšem není to tak úplně pravda. Příběhy o přemýšlejících, vnímajících a mluvících zvířatech se skutečné biologické realitě velmi často podobají....

INFORMACE

AUTOR
Karsten Brensing
DIMENZE
6,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Mystérium zvířat: Co si zvířata myslí a co cítí.pdf

POPIS

Jak je možné, že si velryby v Atlantiku skládají každý rok nové písničky a hejno kosatek u západního pobřeží Kanady nežere žádné ryby? Jak je možné, že kachny obstojí v poměrně komplikovaných testech zaměřených na abstraktní myšlení? Věděli jste, že psi trestají nečestnost, ale dokáží odpustit, když se jim jejich druh „omluví“? Biolog Karsten Brensing zná zvířecí říši dokonale a vypráví o ní neuvěřitelné příběhy. Mystérium zvířat nás zavádí do světa, který jsme zatím nikdy nespatřili – a který nám přesto není vůbec tak vzdálený. Je to kniha o cestě do zvířecí duše a hlavy. A také do jejich srdce! Tato kniha změní všem čtenářům náhled na svět kolem nás. Povinná četba pro každého milovníka přírody.

Chcete si přečíst knihu?Mystérium zvířat: Co si zvířata myslí a co cítí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karsten Brensing. Číst Mystérium zvířat: Co si zvířata myslí a co cítí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY