Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace

Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace - Petr Janeček | Dcparkrx.org

...ně 32 °C. A rudou barvu, i když to je vlastně tak trochu iluze ... Český rozhlas - Kultura Podcast Player - Audiolibrix ... . Ve skutečnosti je plazma, ta živá voda, podstatná složka krve, čirá jako hustá… A tak epochy v jednotlivých světech, zapřičiněné "výlety zmrtvýchvstání" či jen probuzením, jako u pana Broučka po zvýšené konzumaci alkoholu atp., mohou převést značnou část lidstva vzad nebo vpřed v relativitě pojmu tak značné, že miliardy lidí mohou být stále a znovu okrádány o něco co již dávno měly, či ... Album pozdně středověkého písma XIV.: Východní čechy. P ... Černá sanitka Znovu v akci - knihajilemnice.cz ... ... Album pozdně středověkého písma XIV.: Východní čechy. Pamětní kniha města Broumova 1403-1472, Kniha soudní města Litomyšle 1402-1485, Kniha pamětní města Litomyšle 1482-1564, Pamětní kniha města Náchoda 1442-1495...

INFORMACE

AUTOR
Petr Janeček
DIMENZE
5,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace.pdf

POPIS

Zaručené zprávy šířené po internetu. Děsivá varování kolující po sociálních sítích. Šokující i úsměvné historky, které se staly kamarádům vašich kamarádů…Nová kniha z úspěšné knižní série Černá sanitka, která se v minulosti dočkala televizního, rozhlasového a divadelního zpracování, přináší komentovaný výběr těch nejzajímavějších – a dosud nepublikovaných – hoaxů, fám a „městských legend“, které v současnosti kolují ústním podáním i internetem. Vedle toho se autor, etnolog a folklorista Petr Janeček, zaměřil i na kontroverzní fenomén konspiračních teorií, které se v posledních letech díky rozvoji informačních technologií dočkaly nebývalé popularity.

Chcete si přečíst knihu?Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Janeček. Číst Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY