Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace

Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace - Petr Janeček | Dcparkrx.org

...nce zavádí čtenáře opět do slunné Provence mezi vinice, lány levandule, dubové lesíky a olivovníkové sady na jihu Francie ... Český rozhlas - Kultura Podcast Player - Audiolibrix ... . Místní starousedlíci, jakoby navzdory modernímu světu, stále ještěžijí ... I únor bývá, co se nových desek a singlů na hudební scéně týče, obvykle stále ještě těžce okurkovou sezónou. Letos se ale zdá, že jak tuzemským, tak světovým hudebníkům už válení se za pecí přerostlo přes hlavy, a tak raději chrlí banger za bangerem i do sychravé zimy. V pětatřiceti letech Markéta Vodrážková začala pociťovat obrovskou bolest na pravém prsu. Lékařka jí řekla, že jsou t ... Černá sanitka Znovu v akci - knihajilemnice.cz ... . V pětatřiceti letech Markéta Vodrážková začala pociťovat obrovskou bolest na pravém prsu. Lékařka jí řekla, že jsou to jen zvětšené uzliny. Protože ale bolesti neustávaly, rozhodla se maminka dvou dětí navštívit dalšího lékaře. I když ji nechtěl nikdo znovu vyšetřit, nevzdala se. A dobře udělala, protože mamogra... Základní umělecké školy napříč Českem připravují celostátní happening s názvem ZUŠ OPEN. Josef JANČÁŘ, CSc. (*1931) byl ředitelem Slováckého muzea v Uherském Hradišti (1964-1970), odkud byl pro své názory propuštěn a v letech 1972-1979 byl zaměstnán v JZD Lipov. Od roku 1980 byl odborným pracovníkem Ústavu lidového umění ve Strážnici, v letech 1989-1996 pak jeho ředitelem. Čtyři kámošky v akci: Holčičí svět Umění Zentangle: 50 inspirativních kreseb, předloh a nápadů pro meditativní tvorbu Atlas anatomie člověka I.: Končetiny, stěna trupu Mírumilovní imigranti v akci: „Počkejte, vy bílý svině, až nás tu bude víc, všechny vás podřízneme!" ... Islám je černá díra, kterou nechápeme ... Jak pohlížet na dění v islámském světě aneb fenomén konspirace Rodina, národ a vlast berou v EU za své ... Diskuze pod článkem: Instagram hodlá omezit šíření lékařských dezinformací. Za tímto účelem mj. pracuje na disclaimeru, který by měl vyskakovat u obsahu souvisejícího s odmítáním vakcinace. Zástupce výše jmenované sociální sítě serveru The Hill řekl, že J. Sydney Jones Vraždy v norimberských ulicích ČÁST I. 8. LISTOPADU 1945 Norimberk, Německo Lidské tělo obsahuje asi pět a půl litru krve. Z rány vytéká teplá, má přibližně 32 °C. A rudou barvu, i když to je vlastně tak trochu iluze. Ve skutečnosti je plazma, ta živá voda, podstatná složka krve, čirá jako hustá… A tak epochy v jednotlivých světech, zapřičiněné "výlety zmrtvýchvstání" či jen probuzením, jako u pana Broučka po zvýšené konzumaci alkoholu atp., mohou převést značnou část lidstva vzad nebo vpřed v relativitě pojmu tak značné, že miliardy lidí mohou být stále a znovu okrádány o něco co již dávno měly, či ... Album pozdně středověkého písma XIV.: Východní čechy. Pamětní kniha města Broumova 1403-1472, Kniha soudní města Litomyšle 1402-1485, Kniha pamětní města Litomyšle 1482-1564, Pamětní kniha města Náchoda 1442-1495...

INFORMACE

AUTOR
Petr Janeček
DIMENZE
4,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace.pdf

POPIS

Zaručené zprávy šířené po internetu. Děsivá varování kolující po sociálních sítích. Šokující i úsměvné historky, které se staly kamarádům vašich kamarádů…Nová kniha z úspěšné knižní série Černá sanitka, která se v minulosti dočkala televizního, rozhlasového a divadelního zpracování, přináší komentovaný výběr těch nejzajímavějších – a dosud nepublikovaných – hoaxů, fám a „městských legend“, které v současnosti kolují ústním podáním i internetem. Vedle toho se autor, etnolog a folklorista Petr Janeček, zaměřil i na kontroverzní fenomén konspiračních teorií, které se v posledních letech díky rozvoji informačních technologií dočkaly nebývalé popularity.

Chcete si přečíst knihu?Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Janeček. Číst Černá sanitka: Znovu v akci: Hoaxy, fámy, konspirace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY