Brazílie - Lonely Planet

Brazílie - Lonely Planet - - | Dcparkrx.org

...e eilanden, weelderige regenwouden, bruisende steden en perfecte stranden vormen de ideale achtergrond voor een groot Braziliaans avontuur ... Brazil travel | South America - Lonely Planet ... . Brazilië is het land van mooie mensen, snelle voetballers, lekker eten en een adembenemende cultuur. Het is het land dat het afgelopen jaar de Olympische Spelen verzorgde, waar krottenwijken werden ontruimd en waar massaal werd gedemonstreerd tegen het nationale bestuur. Rua Joaquim Nabuco, 200. Bairro Amambaí Campo Grande - MS - Brazil CEP: 79008-340 24-hour customer service in English and Portuguese. T ... PDF © Lonely Planet Publications Pty Ltd 4 On the Road ... . Rua Joaquim Nabuco, 200. Bairro Amambaí Campo Grande - MS - Brazil CEP: 79008-340 24-hour customer service in English and Portuguese. Telephone : +55 67 3321-3143 Lonely Planet's mission is to enable curious travelers to experience the world and to truly get to the heart of the places they find themselves in. TripAdvisor Travelers' Choice Awards 2012 and 2013 winner in Favorite Travel Guide category 'Lonely Planet guides are, quite simply, like no other.' - The New York Times 'Lonely Planet. ©Lonely Planet Publications Pty Ltd. Boom Times Blessed with abundant natural resources, Brazil has seen its fortunes rise over the past generation on an eco-nomic boom fueled by a wide range of sectors, including agriculture, mining, petroleum, hydroelectric energy, Lonely Planet Brazil is your passport to the most relevant, up-to-date advice on what to see and skip, and what hidden discoveries await you. Party at Carnaval in Rio, come face to face with monkeys and other creatures in the Amazon, or snorkel the aquatic life-filled natural aquariums of Bonito, all with your trusted travel companion. Lonely Planet is your passport to Brazil, with amazing travel experiences and the best planning advice. Gaze down on sparkling Rio from Pao de Açúcar, hear the thunderous roar of Iguaçu Falls, ply the winding waterways of the Amazon in a canoe; all with your trusted travel companion. Jsem ten typ člověka, který má rád teplo nebo klidně i takové to lepivé vedro…během ledna, když teplota u nás klesne k nule nebo pod ní, vidím se na pláži v Karibiku nebo aspoň v Záhřebu. Brazilské teplíčko jsem si rychle oblíbila. Brazílie je pestrou směsicí, v níž se jako v tavicím kotli míchá vše, co může cestovatele zajímat a bavit. Drsné kaňony v rudých skalách, majestátní vodopády, křišťálově čisté řeky, bujný deštný prales, hustá džungle, ale i chvíle pohody v kouzelných koloniálních městech. ... O nás a Lonely Planet; Sledujte ... Travel Pantanal and Tourism Agency Partners Find out who our partners are Lonely Planet Because Lonely Planet publications are recognized for their first-hand approach to destinations, the practicality of their maps and their commitment to giving travelers better information. We have been recommended in several different travel books s...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Brazílie - Lonely Planet.pdf

POPIS

Opalujte se v Riu, plavte se po Amazonce nebo tančete v Salvadoru - ať jsou vaše sny jakékoliv, v Brazílii je můžete proměnit ve skutečnost. Prozkoumejte její čisté pláže, deštné pralesy a města plná hudby spolu s naším inspirativním průvodcem z edice Lonely Planet, který vás provede stejně dobře nočním životem velkoměst i velkolepou divočinu jedinečného Pantanalu. Zvláštní kapitola o karnevalu vás seznámí s množstvím ověřených tipů o tomto ojedinělém festivalu v Rio de Janeiru. Najděte si svou cestu - s pomocí více než 150 map, téměř dvojnásobně převyšujícím počet map v jakémkoliv jiném průvodci o Brazílii. Nechte se inspirovat - projděte se dlážděnými ulicemi koloniálních měst, pozorujte delfíny na Rio Negro a protloukejte se tropickou divočinou parků. Přehledné mapy, nejzajímavější místa, jídlo a pití, průvodce přírodou, karneval v Riu, Amazonie, koloniální města, nejlepší pláže, doporučené trasy, praktické rady, ověřené tipy a vazba publikace uzpůsobená extrémnímu namáhání.

Chcete si přečíst knihu?Brazílie - Lonely Planet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Brazílie - Lonely Planet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY