Naši nejlepší fotbaloví trenéři

Naši nejlepší fotbaloví trenéři - Karel Felt | Dcparkrx.org

...enéři Autor: Felt, Karel Nakladatel: Universum EAN: 9788024261782 ISBN: 978-80-242-6178-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 17,5 × 24,2 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Naši nejlepší fotbaloví trenéři - Karel Felt | Kniha na ... ... . vydání) Kniha: Naši nejlepší fotbaloví trenéři - Karel Felt. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Obsah knihy: Naši nejlepší fotbaloví trenéři. Portréty nejslavnějších a nejúspěšn ... Naši nejlepší fotbaloví trenéři - Karel Felt | Knihy Dobrovský ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Obsah knihy: Naši nejlepší fotbaloví trenéři. Portréty nejslavnějších a nejúspěšnějších českých a československých fotbalových trenérů, kteří se nesmazatelně zapsali do historie nejen československého fotbalu, ale úspěšně působili i v zahraničí. Portréty nejslavnějších a nejúspěšnějších českých a...

INFORMACE

AUTOR
Karel Felt
DIMENZE
10,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Naši nejlepší fotbaloví trenéři.pdf

POPIS

Portréty nejslavnějších a nejúspěšnějších českých a československých fotbalových trenérů, kteří se nesmazatelně zapsali do historie nejen československého fotbalu, ale úspěšně působili i v zahraničí. Víte, kdo byl první opravdu profesionální trenér v československé lize? Kdo stál za největšími úspěchy našich reprezentačních týmů či kdo se prosadil v nejlepších zahraničních ligách? Kniha je doprovázena vizitkami a fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Naši nejlepší fotbaloví trenéři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Felt. Číst Naši nejlepší fotbaloví trenéři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY