Buddhismus pro rozchody

Buddhismus pro rozchody - Meshel Laurieová | Dcparkrx.org

...se ani celebritám. Ty jsou navíc pod drobnohledem médií, která si na každém krachu vztahu patřičně smlsnou ... Kniha: Buddhismus pro rozchody - Meshel Laurieová | Knihy ... ... . Jak se s tím popasovat a jaké rady mají známé ženy na zlomené srdce? Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Rozchod! Populárně naučné knihy jsou krásně čtivé a přitom poučné. Vylíčí Vám zajímavosti, vědecké objevy a důležité informace z různých oblastí tak, že jim skutečně porozumíte. Zabývají se mnoha tématy - řeší problematiku zdraví, vztahů či kultury a nevynechávají ani oblast chova ... Kniha: Buddhismus pro rozchody - Meshel Laurieová | Knihy ... ... . Zabývají se mnoha tématy - řeší problematiku zdraví, vztahů či kultury a nevynechávají ani oblast chovatelství, zahradničení či… Táto kniha predstavuje pohľad obyčajnej ženy na to, ako zvládla rozchod. Ako ho prežila a ako sa s ním nakoniec vysporiadala. Jej príbeh je reálny a spísaný so všetkým, čo sa jej naozaj stalo, čo nao... Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy....

INFORMACE

AUTOR
Meshel Laurieová
DIMENZE
10,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Buddhismus pro rozchody.pdf

POPIS

Potřebujete první pomoc při rozchodu či rozvodu? Chcete ušetřit za drahé hodiny psychoterapie? Pak si rozhodně přečtěte tuto knížku. Autorka, matka dvou dětí, příjemným způsobem a otevřeně vypráví, jak se vyrovnávala s koncem svého manželství, které trvalo dvacet let, a o překonání psychické krize. Buddhistická praxe jí pomohla v období, kdy se musela vypořádávat se svými obavami z budoucnosti, lítostí z rozpadu vztahu a snahou přestat se trápit a začít znovu žít. Postupně se jí stále lépe dařilo nacházet klid a rozvahu, nový vztah k lásce i k sobě.

Chcete si přečíst knihu?Buddhismus pro rozchody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meshel Laurieová. Číst Buddhismus pro rozchody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY