Hledání dějin

Hledání dějin - Karel Hvížďala, | Dcparkrx.org

...nihovně. K tomu snad ani není třeba nic dodávat ... Hledání předků.cz - Home | Facebook ... . Úžasně vystavěné myšlenky. Kniha teď bude kolovat mezi mými kamarády. Genre/Form: Electronic books History: Additional Physical Format: Print version: Hvížďala, Karel. Hledání Dějin. Prague : Karolinum Press, 2018 Dialog Karla Hvížďaly, novináře-zvědavce z Prahy, s Jiřím Přibáněm, právním filosofem z britského Cardiffu, nad uzlovými body naší historie, ku příležitosti 100. výročí republiky, v širokém teritoriálním ... Kniha Hledání dějin O české státnosti a identitě - Jiří ... ... . výročí republiky, v širokém teritoriálním i časovém kontextu od 9. do 21. století. Toto rozpětí umožnilo nahlédnout do minulosti a ptát se, proč a jak jsme v různých dobách vnímali a chápali ... E-kniha: Hledání dějin - Karel Hvížďala. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Hledání dějin Karel Hvížďala, Jiří Pribáň Nakladatel: Karolinum 2018 Hledáte Hledání dějin od Karel Hvížďala,Jiří Přibáň? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ke stému výročí vzniku Československa vychází Hle...

INFORMACE

AUTOR
Karel Hvížďala,
DIMENZE
5,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání dějin.pdf

POPIS

Dialog Karla Hvížďaly, novináře-zvědavce z Prahy, s Jiřím Přibáněm, právním filosofem z britského Cardiffu, nad uzlovými body naší historie, ku příležitosti 100. výročí republiky, v širokém teritoriálním i časovém kontextu od 9. do 21. století. Toto rozpětí umožnilo nahlédnout do minulosti a ptát se, proč a jak jsme v různých dobách vnímali a chápali naše dějiny a co to znamená pro naši přítomnost i budoucnost. S tímto hledáním je spojena i snaha zbavit se redukce dějin na projekční plátno našich frustrací. Autoři zvolili formu dialogu, ve kterém se snaží vrátit do veřejného prostoru otázky, které se většinou řeší jen na akademické půdě nebo kterým se vyhýbáme.

Chcete si přečíst knihu?Hledání dějin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Hvížďala,. Číst Hledání dějin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY