Salátové variace: 50 nápaditých receptů na saláty

Salátové variace: 50 nápaditých receptů na saláty - Drees Koren | Dcparkrx.org

...ivných ingrediencí. Některé recepty jsou jednoduché a rychlé, jiné naopak netypické a rafinované ... knizniklub.cz - internetové knihkupectví ... . Název: Salátové variace - 50 nápaditých receptů na saláty. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Kuchařky - Saláty; ISBN: 978-80-255-1083-4. EAN: 9788025510834. Objednací kód: NA328204 Dobře vypadající a chutnající salát dokáže potěšit tělo i duši. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám 50 nápaditých receptů, které jsou zároveň snadné na pří ... Salátové variace -- 50 nápaditých receptů na saláty ... . Proto jsme se rozhodli nabídnout vám 50 nápaditých receptů, které jsou zároveň snadné na přípravu. Každá stránka přináší nové barevné salátové dobroty, plné výtečných i výživných ingrediencí. Dobře vypadající a chutnající salát dokáže potěšit tělo i duši. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám 50 nápaditých receptů, které jsou zároveň snadné na přípravu. Každá stránka přináší nové barevné salátové dobroty, plné výtečných i výživných ingrediencí. ... Salátové variace Salátové variace ... Proto jsme se rozhodli nabídnout vám 50 nápaditých receptů, které jsou zároveň snadné na přípravu. Každá stránka přináší nové barevné salátové dobroty, plné výtečných i výživných ingrediencí. ... 50 nápaditých re...

INFORMACE

AUTOR
Drees Koren
DIMENZE
12,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Salátové variace: 50 nápaditých receptů na saláty.pdf

POPIS

Dobře vypadající a chutnající salát dokáže potěšit tělo i duši. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám 50 nápaditých receptů, které jsou zároveň snadné na přípravu. Každá stránka přináší nové barevné salátové dobroty, plné výtečných i výživných ingrediencí. Některé recepty jsou jednoduché a rychlé, jiné naopak netypické a rafinované. Připravte si salát z čerstvých i tepelně upravených ingrediencí, z masa, ryb, nejrůznějších sýrů nebo třeba těstovin. Co takhle broskve se sýrem taleggio, fazolový salát po maďarsku, peruánský ceviche nebo asijský raw salát Pad Thai? Nebo raději klasiku jako nicejský salát nebo César? Vybere si určitě každý! Přejeme dobrou chuť.

Chcete si přečíst knihu?Salátové variace: 50 nápaditých receptů na saláty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Drees Koren. Číst Salátové variace: 50 nápaditých receptů na saláty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY