Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře

Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře - Jaroslav Spurný | Dcparkrx.org

...u 1989 očima investigativního novináře Přidat komentář ... Jaroslav Spurný: Jací jsme dnes. Posledních třicet let ... ... . Jakubicek. 1 07.03.2019. Osobitý pohled pod pokličku práce investigativního novináře. ... Kniha Jací jsme dnes - Česko od roku 1989 očima investigativního novináře je v. Právě čtených: 2x: Přečtených: 25x: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře. Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech. V roce 2018 mu vyšly další dvě knihy - první je knižn ... Jaroslav Spurný - Wikipedie ... . V roce 2018 mu vyšly další dvě knihy - první je knižní rozhovor s dlouholetým členem zpravodajské komunity Karlem Randákem s názvem Nepohodlný agent (Paseka), druhá - Jací jsme dnes, s podtitulem Česko od roku 1989 očima investigativního novináře - vydalo nakladatelství Torst. Jací jsme dnes - Česko od roku 1989 očima investigativního novináře 2018; Nepohodlný agent 2018; Česká kocovina 2002; Kniha Jací jsme dnes - Česko od roku 1989 očima investigativního novináře je v Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Spurný
DIMENZE
12,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře.pdf

POPIS

Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech. Vedle faktů a hypotéz v ní nalezneme i osobní vzpomínky na setkání s aktéry těchto kauz, vlivnými českými politiky a jejich poradci, byznysmeny, bankéři, státními zástupci, policejními vyšetřovateli a dalšími lidmi, kteří utvářejí český veřejný život. A právě osobní svědectví a vzpomínky jsou tím nejcennějším, co kniha přináší. Jaroslav Spurný nás provede mimo jiné příběhy bankéře Antonína Moravce a žalobce Libora Grygárka, setkáme se s kauzou nákupu Gripenů, s bankovními tunely, podivnými privatizacemi, s nepochopitelnou mocí společnosti ČEZ, s osudy Marka Dalíka, Renaty Vesecké i Jany Nagyové a mnoha dalších osob, které život v naší zemi ovlivňují do současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Spurný. Číst Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY