Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora

Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora - Marius Gabriel | Dcparkrx.org

...oma a čeká na záletného muže. Román o počátku kariéry Christiana Diora ... Ebook Návrhář v PDF, ePub, Mobi - autor: Gabriel Marius ... ... . Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora (978-80-7359-560-9) Kniha - autor Marius Gabriel, česky, Pevná s přebalem lesklá Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je ... Ebook Návrhář v PDF, ePub, Mobi - autor: Gabriel Marius ... ... . Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. O knize. Román o počátku kariéry Christiana Diora Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Návrhář Marius Gabriel. ... Román o počátku kariéry Christiana Diora Uživatelské recenze. Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit. Doporučujeme 229 Kč Něco si vymysli Chuck Palahniuk ... Román o počátku kariéry Christiana Diora Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Návrhář . Román o počátku kariéry Christiana Diora. Novinky. Muž, který si hrál s panenkami Jonsson Magnus Detail knihy Pečujte o svou energii Svirinskaja Alla Detail knihy Sůl pradávných slz Talgo M. Brian, Haugan Brynjulf Detail knihy Milenci svobody: Beauvoirová a Sartre ......

INFORMACE

AUTOR
Marius Gabriel
DIMENZE
3,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora.pdf

POPIS

Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna manželova nevěra stíhá druhou, až pohár přeteče a Copper požádá o rozvod. Zůstává sama v Paříži a nečekaně potkává velmi nepravděpodobného přítele: podivínského návrháře ve středních letech. Jeho vrozená nesmělost a nechuť k publicitě i slávě si protiřečí s troufalou brilantností jeho návrhů. Jmenuje se Christian Dior. Copper rychle rozpozná jeho mimořádné nadání a pobízí ho, aby se osamostatnil. Vzájemně si dodávají odvahu žít své sny. Zatímco se Paříž vzpamatovává z války a nachází svůj někdejší šarm, Christian si buduje vlastní módní dům a Copper se vrhá do divokého světa módní žurnalistiky. Příběh o přátelství, lásce, hledání krásy a sebeuplatnění čerpá ze skutečných historických událostí, především ze života Christiana Diora. Mimo jiné v něm najdete také zmínku o Theatre de la mode – slavné poválečné miniaturní módní přehlídce haute couture.

Chcete si přečíst knihu?Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marius Gabriel. Číst Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY