Sběratel sněhu

Sběratel sněhu - Jan Štifter | Dcparkrx.org

...poprvé. Před začátkem celé akce jsme si všichni důkladně prošli police a prohlédli si knihy, které hledají nový domov ... Sběratel sněhu - Jan Štifter | Knihy na Martinus.cz ... . Sběratel sněhu má velmi vkusný a roztomilý formát, který se krásně vejde do kabelky. Obálka je zajímavá a věřím, že člověka v knihkupectví upoutá. Navíc musím pochválit grafické oddělení jednotlivých období, které je díky této úpravě krásně přehledné. Sběratel sněhu líčí v několika prolínajících se časových rovinách a na základě archivních dokumentů i českobud ... Kniha: Sběratel sněhu - Jan Štifter | Knihy.ABZ.cz ... . Sběratel sněhu líčí v několika prolínajících se časových rovinách a na základě archivních dokumentů i českobudějovické architektury události odsunu a poválečných let, které se nám jako drobné střípky skládají do plastického obrazu toho, jak to možná bylo, možná nebylo, ale určitě nemělo a nejspíš nemuselo ... Pakliže nás Sběratel sněhu nadchnul už svým názvem, jako první jsme vnímali osudy. Těch mladých kluků, toho, co oslavil jenom druhé narozeniny, ten pohřební ústav, ty baráky, tu cigaretu v koutku u kluka z loňského roku. Ano, už z tohoto drobného popisu je patrné, že autor volil pro svůj vypravěčský styl několik ... Budějovický novinář Jan Štifter zaujal již dvěma novelami: Kathy a Café Groll, v nichž se na pozadí místních událostí dotýká obecně lidských témat. V románu Sběratel sněhu do jisté míry navazuje na svou prvotinu Kathy, v níž pátral po osudech své „ztracené" babičky Kateřiny Sběratel sněhu líčí v několika prolínajících se časových rovinách a na základě archivních dokumentů i českobudějovické architektury události odsunu a poválečných let, které se nám jako drobné střípky skládají do plastického obrazu toho, jak to možná bylo, možná nebylo, ale určitě nemělo a nejspíš nemuselo ... Sběratel sněhu 249,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. Literární sonda do životů z periferie společnosti. Dominik opatrně sbírá sníh do sáčku, aby v mrazáku uchoval jeho přítomnost. Jenže ta je stejně prchavá jako život špinavého ... Sběratel sněhu. Všeobecné informace: Autor: Štifter Jan: Anotace: Tři časové linie, tři generace a tři různé osudy se prolínají v jeden strhující příběh, v němž se vrací lidé z dávných dob, protože minulost zůstala nedořešena. Kategorie: Romány; Krásná literatura; Elektronická kniha Sběratel sněhu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Sběratel sněhu od ostatních uživatelů. Nakupujte......

INFORMACE

AUTOR
Jan Štifter
DIMENZE
8,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Sběratel sněhu.pdf

POPIS

Literární sonda do životů z periferie společnostiDominik opatrně sbírá sníh do sáčku, aby v mrazáku uchoval jeho přítomnost. Jenže ta je stejně prchavá jako život špinavého kluka, kterého Dominik vídá jako zjevení každou noc u postele, majitelky starého deníku i všech, kteří kdysi obývali budějovický lágr. Tři časové linie, tři generace a tři různé osudy se prolínají v jeden strhující příběh, v němž se vrací lidé z dávných dob, protože minulost zůstala nedořešená.

Chcete si přečíst knihu?Sběratel sněhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Štifter. Číst Sběratel sněhu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY