Ráj mrtvých dětí

Ráj mrtvých dětí - Roxann Hill | Dcparkrx.org

... Přidat komentář. anája. 2 26. dubna ... Ráj mrtvých dětí - | Kniha na Alza.cz ... . Taková normální detektivka, možná kdyby byla víc rozepsaná, i ten konec, mohla být lepší. ... Knihu Ráj mrtvých dětí vydal Dobrovský s.r.o. pod novou edicí nazvanou Vendeta. Na knihu mě nalákala především líbivá obálka a lákavá anotace. Nejen pro mě, ale možná i pro vás bude překvapením, že knihu napsala autorka české národnosti. Roxann Hill se narodila v Brně, ale b ... Ráj mrtvých dětí - | Kniha na Alza.cz ... . Roxann Hill se narodila v Brně, ale během Pražského jara odešla jako malá ... Ráj mrtvých dětí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Ráj mrtvých dětí Pokud máte rádi trochu kontroverzní témata, okořeněná zločinem, pak jste tady správně. Pojďte se spolu se mnou podívat na novou knihu autorky s českými kořeny. Začátek knihy nabere velmi rychlý spád. Jsme...

INFORMACE

AUTOR
Roxann Hill
DIMENZE
3,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Ráj mrtvých dětí.pdf

POPIS

Sebevražedné oběti z ideálních rodinných poměrů nevysvětlitelně končí své životy. V kulisách německého maloměsta se začnou množit záhadné, téměř rituální sebevraždy mladých lidí z jedné diecéze. Inspektorka Anna, která překonává životní krizi, je najata knězem a církevním vyšetřovatelem, aby objasnila důvod těchto činů. Anna je krásná, emancipovaná mladá žena s velmi odtažitým vztahem k církvi a smutnými vzpomínkami na ztrátu dítěte. Těžko překonává traumata prožitá při službě u policie, ale i přesto nachází přátele a smysl své práce. Na pozadí kalných podzimních dnů, zastrčených skladů a neustále hrozícího nebezpečí se pohybuje dvojice se statečnou vytrvalostí. Navíc vlivem přepadení a ohrožení života se mezi nimi začne vytvářet křehké pouto. Objeví se další kriminální čin, zneužívání dětí. A co hůř? Stopy vedou opět k církvi. Překvapivé rozuzlení odhaluje otřesné souvislosti zmanipulovaných smrtí mladých lidí. A na konci, po sérii děsivých zážitků bez oddechu, dva lidé nacházejí ve všem smysl a čistotu.

Chcete si přečíst knihu?Ráj mrtvých dětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roxann Hill. Číst Ráj mrtvých dětí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY