365 přikázání grafického designu: Sbírka ctností i hříchů pro grafické designéry

365 přikázání grafického designu: Sbírka ctností i hříchů pro grafické designéry - - | Dcparkrx.org

...ého designu, autor kolektiv " Zeptejte se jakéhokoli grafického designéra na světě, podle čeho vybírá font a barvu a jak postupuje při tvorbě nového layoutu, a nikdy neuslyšíte ... 365 přikázání grafického designu | kniha ... ... 365 přikázání grafického designu | kniha ... ého designu, autor kolektiv " Zeptejte se jakéhokoli grafického designéra na světě, podle čeho vybírá font a barvu a jak postupuje při tvorbě nového layoutu, a nikdy neuslyšíte ... Kniha 365 přikázání grafického designu: Sbírka ctností i hříchů pro grafické designéry na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze... Zeptejte se jakéhokoli grafického designéra na světě, podle čeho vybírá font a barvu ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,60 MB
NÁZEV SOUBORU
365 přikázání grafického designu: Sbírka ctností i hříchů pro grafické designéry.pdf

POPIS

Zeptejte se jakéhokoli grafického designéra na světě, podle čeho vybírá font a barvu a jak postupuje při tvorbě nového layoutu, a nikdy neuslyšíte stejnou odpověď.Každý tvůrce má svůj vlastní kreativní přístup, a což je možná mnohem podstatnější, vlastní způsob, jak vybrat a zkombinovat stovky a stovky technik, které jsou při tvorbě designového projektu k dispozici. Existují však jistá pravidla, jež nepřestanou nikdy platit. Přinejmenším dokud se budeme ptát, kudy vede cesta k nejlepšímu grafickému designu. Tato prakticky a čtivě podaná příručka je nepostradatelným pomocníkem pro stále početnější skupinu grafiků, kteří touží designu porozumět. Knihu tvoří tematicky řazené příspěvky autorů, nad nimiž se můžete nadšeně tetelit nebo pohrdavě šklebit - záleží, zda milujete či nenávidíte dělení slov, jestli máte fobií z béžové, nebo si myslíte, že mřížky jsou nuda.

Chcete si přečíst knihu?365 přikázání grafického designu: Sbírka ctností i hříchů pro grafické designéry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 365 přikázání grafického designu: Sbírka ctností i hříchů pro grafické designéry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY