Bratrstvo kamene

Bratrstvo kamene - David Morrell | Dcparkrx.org

...zální knihovna, kterou může využívat úplně každý ... Kniha Bratrstvo kamene | Knihy pre každého ... . Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Kniha: Bratrstvo kamene Autor: David Morrell. V odlehlém klášteře ve Vermontu strávil osamocený Drew šest let pokáním za činy, které napáchal. Celou dobu s nikým nepromluvil a jediný jeho kontakt s ... Bratrstvo kamene - David Morrell | Knihy Dobrovský ... . Celou dobu s nikým nepromluvil a jediný jeho kontakt se světem je ruka muže, který mu ... Bratrstvo kamene Autor David Morrell. V odlehlém klášteře ve Vermontu strávil osamocený Drew šest let pokáním za činy, které napáchal. Celou dobu s nikým nepromluvil a jediný jeho kontakt se světem je ruka muže, který mu denně škvírou podává chudý pokrm, a myš, která ... Bratrstvo kamene Strhující příběh stejně jako Bratrstvo růže poukazuje na příbuznost zpravodajské a mnišské řehole. Deana Mac Lanea sužuje svědomí, po službě ve vražedném komandu se uchyluje do ústraní kláštera Po šesti letech je však nucen oživit své vražedné instinkty, aby dokázal čelit těm, kteří ho ... Bratrstvo kamene Deana sužuje svědomí, a tak se po službě ve vražedném komandu uchyluje do ústranní kláštera. Po šesti letech však musí oživit své vražedné instinkty, aby dokázal čelit těm, kteří ho vypátrali a chtějí zabít. Knihy - Bratrstvo kamene bazar. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii. Bratrstvo kamene Strhující příběh stejně jako Bratrstvo růže poukazuje na příbuznost zpravodajské a mnišské řehole. Deana Mac Lanea sužuje svědomí, po službě ve vražedném komandu se uchyluje do ústraní kláštera Po šesti letech je však nucen oživit své vražedné instinkty, aby dokázal čelit těm, kteří ho vypátrali a chtějí ho zabít. Elektronická kniha Bratrstvo kamene na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Bratrstvo kamene od ostatních uživatelů. ... Bratrstvo kamene Strhující příběh stejně jako Bratrstvo růže poukazuje na příbuznost zpravodajské a mnišské řehole. Deana Mac Lanea sužuje svědomí, po službě ve vražedném komandu se uchyluje do ústraní kláštera Po šesti letech je však nucen oživit své vražedné instinkty, aby dokázal čelit těm, kteří ho vypátrali a chtějí ho zabít. Bratrstvo kamene. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Bratrstvo kamene thriller. David Morrell. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil David Morrell ; [z angličtiny přeložil Dalibor Míček] Přidat do poličky . Všechna vydání 2001, Alpress ... Bratrstvo kamene Autor: Morrell, David Nakladatel: Alpress EAN: 9788075436870 ISBN: 978-80-7543-687- Origin...

INFORMACE

AUTOR
David Morrell
DIMENZE
9,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Bratrstvo kamene.pdf

POPIS

V odlehlém klášteře ve Vermontu strávil osamocený Drew šest let pokáním za činy, které napáchal. Celou dobu s nikým nepromluvil. Jediný jeho kontakt se světem je ruka muže, který mu denně škvírou podává chudý pokrm, a myš, která ho během jídla navštěvuje. Jednoho dne jeho zvířecí společnice zahyne po pozření několika drobků chleba. Tehdy mnich pochopí, že ho dostihla jeho minulost, a poprvé po letech svůj úkryt opustí.

Chcete si přečíst knihu?Bratrstvo kamene ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Morrell. Číst Bratrstvo kamene Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY